Sevgilimle Ayrılığın Eşiğine Geldik

Hocam sevgilimi seviyorum ve beraber çok hayalimiz var. Yaşımız küçük olduğu için size ergence veya imkansız gelebilir ama birbirimizi başka seviyoruz biz. Benim bir diğer sormak istediğimse; Ben bu kıza böyle dedim evet çok büyük bir hataydı, aptallıktı kabul ediyorum. Ama biz bu olaydan sonra o kızla normal konuşmaya devam ettik ve o hiç bunun yüzünden benimle konuşmamazlık yapmadı. Ben şunu tam olarak anlayamadım. Ben o kıza öyle dedim büyük bir hata evet ama neden sonradan onunla konuşmamam için bir gerekçe olsun?

Eğer yazdığın kadar ciddi seviyede seviyorsan, pişman olduğunu düzgünce açıkla ve haksız olduğunu kabul et, o kişi ile de iletişimini kes. Ayrıca yaşınıza da dikkat edin, hayatta yaşayacak daha çok şeyiniz, tanışacak daha çok kişiniz var.

Sevgilinizle bu konuyu sakin bir şekilde konuşup hata yaptığınızı kabullenin ve kızla konuşmayı tamamen kesin. Yaptığınız büyük bir hata ne tarafından bakarsak bakalım sevgiliniz haklı. Aranızı da düzeltmek için sevgiliniz biraz üstüne düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı