Sevgilinin hamile olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Kadiir

Femtopat
Merhaba, sevgilimle iki gün önce cinsel birliktelik yaşadık. İkimiz için de ilk oldu ve bekareti bozuldu. Prezervatif kullanmadık ancak içine boşalmadığımdan eminim, geri çekilme yöntemini kullandım birkaç kez. İlk geri çekilmemde penisimde beyaz muhallebi kıvamında bir damla sıvı vardı. Acaba sevgilimin zevk suyu vb. bir şeyi olabilir mi? Ancak boşalmadığıma eminim, kesinlikle bir ereksiyon kaybım, kasılmam vb. boşalma esnasında olan şeyleri yaşamadım. Sevgilime de sordum, sıcaklık veya kasılma vb. bir şey hissetmemiş içinde.
Bu anlattığım olaydan 15 dk. sonrasında falan dışarıya boşaldım zaten ama hala stresliyiz. Bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.

Rahatsızlık veriyorsam gerçekten çok özür dilerim. Ne yapacağımı bilmiyorum...

Merhaba, sevgilimle iki gün önce cinsel birliktelik yaşadık. İkimiz için de ilk oldu ve bekareti bozuldu. Prezervatif kullanmadık ancak içine boşalmadığımdan eminim, geri çekilme yöntemini kullandım birkaç kez. İlk geri çekilmemde penisimde beyaz muhallebi kıvamında bir damla sıvı vardı. Acaba sevgilimin zevk suyu vb. bir şeyi olabilir mi? Ancak boşalmadığıma eminim, kesinlikle bir ereksiyon kaybım, kasılmam vb. boşalma esnasında olan şeyleri yaşamadım. Sevgilime de sordum, sıcaklık veya kasılma vb. bir şey hissetmemiş içinde.
Bu anlattığım olaydan 15 dk. sonrasında falan dışarıya boşaldım zaten ama hala stresliyiz. Bilen arkadaşlar yardımcı olsun lütfen.

Rahatsızlık veriyorsam gerçekten çok özür dilerim. Ne yapacağımı bilmiyorum...
Hamilelik testi yaptırmadan anlaşılamaz.

Emin olmak için doğum kontrol hapı kullanabilir. Fakat doğum kontrol hapı önce alınırsa neredeyse %100, ilişkiden sonra 24 saat içinde alınırsa %98, ilişkiden 48 saat sonra alınırsa %75 olarak saatler geçtikçe engelleme şansı düşer. Anlattıklarınıza bakarsam zaten hamile kalmaz, ama garanti olması için kullanmasını söyleyin olsun bitsin. Bundan sonra da aksatmayın. Zaten zararsız basit bir ilaç hem prezervatifden de daha etkili. En büyük eksisi ise sevgilinizden size veya tam tersi şekilde ciddi hastalıklar bulaşabilir ama zaten cinsel ilişkiye girdiğiniz için varsa bulaşmıştır o geçti. İlacın etkileri kolayca geri döndürülebilir sınıfta. Fakat ailesi o hapları görürse durumu olduğu şekilde anlar. Dikkat edin. Yaptığınız şey de benim bakış açımdan doğru değil ama bir şey diyebilicek durumda değilim tabi. Geçmiş olsun. Rahatsızlık da elbette vermiyorsun forumlar bu tarz şeyleri anonim olarak sorabilmenin en kolay yeri iyi ki gelmişsiniz elinize sağlık.

Hocam hamilelik testi denen bir olay var. Ama ben sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Ne olursa olsun hamilelik testi bence lazım.

Keşke prezervatif kullansaydınız.

Okey Ultra ince almıştım ama sanırım fazla sıktı. Sertlik kaybı oldu ve çıkartıp öyle devam etme kararı aldık, dediğiniz gibi keşke prezervatif sorun çıkartmasaydı.

Emin olmak için doğum kontrol hapı kullanabilir. Fakat doğum kontrol hapı önce alınırsa neredeyse %100, ilişkiden sonra 24 saat içinde alınırsa %98, ilişkiden 48 saat sonra alınırsa %75 olarak saatler geçtikçe engelleme şansı düşer. Anlattıklarınıza bakarsam zaten hamile kalmaz, ama garanti olması için kullanmasını söyleyin olsun bitsin. Bundan sonra da aksatmayın. Zaten zararsız basit bir ilaç hem prezervatifden de daha etkili. En büyük eksisi ise sevgilinizden size veya tam eksi şekilde ciddi hastalıklar bulaşabilir ama zaten cinsel ilişkiye girdiğiniz için varsa bulaşmıştır o gçeti. İlacın etkileri kolayca geri döndürülebilir sınıfta. Fakat ailesi o hapları görürse durumu olduğu şekilde anlar. Dikkat edin. Yaptığınız şey de benim bakış açımdan doğru değil haberiniz olsun. Geçmiş olsun. Rahatsızlık da elbette vermiyorsun forumlar bu tarz şeyleri anonim olarak sorabilmenin en kolay yeri iyi ki gelmişsiniz elinize sağlık.

Çok teşekkür ederim bu uzun yanıtınız için.

Geri
Yukarı