Sevgiliniz biseksüel çıksa ne tepki verirdiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

13314

Kilopat
Soru erkeklere:

Diyelim ki sizi deli gibi seven, sizi hem ruhsal, hem maddi hem de cinsel anlamda son derece tatmin eden çok sadakatli, bir o kadar şefkatli ve yumuşak yüreğe sahip bir kız var. Bu kız sizin hayatınızı çok anlamlandırıyor ve neşe katıyor, sizi çok sahipleniyor. Gözü kapalı her şeyine güvenebileceğiniz biri aynı zamanda. Bir gün size geldi ve dürüstçe aslında biseksüel olduğunu, sizden başka bir erkekle asla olmadığını ve olmayacağını ama hayatında bir kıza da yer vermek istediğini söyledi. O kızla da hem cinsel hem de ruhsal birliktelik yaşayacağını size dürüstçe söylemek istedi. Tepkiniz ne olurdu?

Hocam bu konu yanlış yerlere gidicek yapmayın etmeyin..

Soru erkeklere:

Diyelim ki sizi deli gibi seven, sizi hem ruhsal, hem maddi hem de cinsel anlamda son derece tatmin eden çok sadakatli, bir o kadar şefkatli ve yumuşak yüreğe sahip bir kız var. Bu kız sizin hayatınızı çok anlamlandırıyor ve neşe katıyor, sizi çok sahipleniyor. Gözü kapalı her şeyine güvenebileceğiniz biri aynı zamanda. Bir gün size geldi ve aslında biseksüel olduğunu, sizden başka bir erkekle asla olmadığını ve olmayacağını ama hayatında bir kıza da yer vermek istediğini söyledi. O kızla da hem cinsel hem de ruhsal birliktelik yaşayacağını size dürüstçe söylemek istedi. Tepkiniz ne olurdu?

Değişir.

Eğer o kız da biseksüel ise benim işime gelir:D

Ama lezbiyen ise işime gelmez:D

Cinsel konuları da atlattık. Şimdi de sırası bu :D.

Farklı bir konuda aldatmanın sanalı, gerçeği, erkeği, kadını, ruhsalı, fizikseli olmaz demiştim. Aldatmak, aldatmaktır. Her şeyden önce ihanettir, karşıdaki kişiye yaşatabileceğiniz en pislik durumlardan biridir.

Dediğim gibi, benim için kadın erkek fark etmediğinden tercihine saygı duyarak (ilişkiye başlamadan önce söylemediği için biraz hayıflanırdım) ayrılırdım. Sevdiğim insanın ruhsal ve fiziksel olarak sadece bana ait olmasını isterim, diğer işler bozar biraz...

Şimdi 2 kadınla grup seks fantezisi olanlar büyük bir evet ile piste atlarlar... :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı