Sevgilinize Laf Atsalar Ne Yapardınız?

Siz Olsanız Ne Yapardınız?

• Sevdiğimin daha sonra bana tepki vereceğini bilsem bile duymamazlıktan gelirim.

Oy: 15 22,1%
  • Dayak yiyeceğimi bilsem bile karşılık veririm.

Oy: 53 77,9%

• Oy verenlerin toplamı
    68
Makaleler
82
Yer
ε
Tatile gitmişsiniz sevdiğiniz yanınızda dışarıda geziyorsunuz. İçerisinde bir grup serserinin bulunduğu araba yavaşlayarak yanınızdaki sevdiğinize laf atıyorlar ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dayak yerim orası kesin ama böyle bir duruma sessiz kalınmaz. Eğer kalınırsa zaten sevdiğim insanın bana olan güvenini zedelerim. Beni koruyamaz gibi bir düşünceye girer ve inancı, güveni kalmaz. Dayak yiyeceğimi bile bilsem karşılığını veririm. En azından bir cesaret örneği bu. Onu ne yaparsam yapayım korurum diye güven aşılarım. Ki Türk milletinin bir özelliği vardır ki bir insanın yanında sevgilisi, karısı olduğu zaman saygı duyulur. Örnek; ufak trafik kazalarında ailecek gidildiği zaman hiç tartışma çıkmaz. Arabada aileler vardır veya hanımları. O yüzden böyle durumlarda saygı duyulur. Çok karaktersiz bir insansa o başka tabi. Onun dışında ben görmedim sevgili ile gezerken birinin laf attığını falan.
Sonuç olarak; Dalarım.

Sevgilimle başbaşayken karşımda başedemeyeceğim serseri grup varsa, duymazdan gelirim ve yoluma devam ederim. Karşılık versem, dayak yiyeceğim hatta sevgilimin de can güvenliğini riske atacağım bir duruma düşeceğim. Zaten önemli olan onun güvenliği değil mi? Laflara karşılık versem biliyorum ki sonu iyi olmayacak. Bu durumda karşılık vermerek ve yoluma devam ederek riskleri basit bir şekilde savuşturmuş oluyorum.

Kadınlar gereksiz artistlikten, gurudan, kabadayılıktan ziyade sevgilisini kollayan, krizleri yönetebilen erkeklerden hoşlanır.

Sevgilimle başbaşayken karşımda başedemeyeceğim serseri grup varsa, duymazdan gelirim ve yoluma devam ederim. Karşılık versem, dayak yiyeceğim hatta sevgilimin de can güvenliğini riske atacağım bir duruma düşeceğim. Zaten önemli olan onun güvenliği değil mi? Laflara karşılık versem biliyorum ki sonu iyi olmayacak. Bu durumda karşılık vermerek ve yoluma devam ederek riskleri basit bir şekilde savuşturmuş oluyorum.

Kadınlar gereksiz artistlikten, gurudan, kabadayılıktan ziyade sevgilisini kollayan, krizleri yönetebilen erkeklerden hoşlanır.

Kadın ne kadar görmüş geçirmiş ağırbaşlı birisi olsa bile bilinç altı diye bir olay var yaşadıklarını kolay kolay unutmazlar. Birde kadınlar yaşadıklarını erkeklerden daha fazla hatırlar ve deşmeye bayılırlar. Aranızda yaşanacak en ufak tartışmada geçmişte içinde bulunduğun bu tavır her defasında yüzüne vurulursa sıkıntı olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı