Sevgiliyle el ele tutuşmak

"Okul çıkışı beraber film mi izleseks?"
impressed-awsome.gif

Peki! Rehberimize baslayalim.

Oncelikle kizin yanina gitmen gerek. Bunu yapmadan diger adimlara gecemezsin. Bunu yapmak icin, yurumen gerek. Eger bunda yardima ihtiyacin varsa, onun icin de bir rehber hazirlayabilirim.

Kizin yanina gittigini varsayiyorum. Oncelikle ses tellerini titrestirip dil ve dudaklarini kipirdatarak onun ismini soyle. Bu, onun sana bakmasini saglayacaktir, boylelikle yanlis bir yere dokunmayacagiz.

Simdi kol kaslarini gererek yavasca elini ileri gotur. Elin onun eline yaklastiginda parmaklarini ger ve aralarini ac. Elini, dis kismi onun elinin ic kismina gelecek sekilde onun elinin altina sok ve kolunu hareket ettirmeden elini yukari kaldir.
(Bakiniz: Dirsek)

Biraz kaldirdiktan sonra elini hafif yana kaydirarak ileri dogru it. Parmaklariniz birbirine girmis olacak. Simdi yavasca parmaklarini gevseterek onun eline dogru kapat.

Tebrikler! Kizin elini tutmayi basardin!

Peki! Rehberimize baslayalim.

Oncelikle kizin yanina gitmen gerek. Bunu yapmadan diger adimlara gecemezsin. Bunu yapmak icin, yurumen gerek. Eger bunda yardima ihtiyacin varsa, onun icin de bir rehber hazirlayabilirim.

Kizin yanina gittigini varsayiyorum. Oncelikle ses tellerini titrestirip dil ve dudaklarini kipirdatarak onun ismini soyle. Bu, onun sana bakmasini saglayacaktir, boylelikle yanlis bir yere dokunmayacagiz.

Simdi kol kaslarini gererek yavasca elini ileri gotur. Elin onun eline yaklastiginda parmaklarini ger ve aralarini ac. Elini, dis kismi onun elinin ic kismina gelecek sekilde onun elinin altina sok ve kolunu hareket ettirmeden elini yukari kaldir.
(Bakiniz: Dirsek)

Biraz kaldirdiktan sonra elini hafif yana kaydirarak ileri dogru it. Parmaklariniz birbirine girmis olacak. Simdi yavasca parmaklarini gevseterek onun eline dogru kapat.

Tebrikler! Kizin elini tutmayi basardin!
İşte aradığım cevap ya çok teşekkürler bunu yarin yapmaya düşünüyorum.
Konuyu okurken kendimi öldüresim geldi yamuk yumuk oldum.

Temas etmek ne demek? Elini tutmak veya sarılmaktan ötesini mi söylememizi bekliyorsun anlamadım yani.

Hayır tövbee o kadar da değil tabii ki daha çok erken ve bu kadarı da olmaz zaten.

Hayır diyorum ya elini tutmak istiyorum yapamıyorum.

Yahu kızın da gönlü olduğuna göre git ve tut. Tabi kızın yanına koşup elini tutma. Sohbet muhabbet derken yavaşça tutarsın. Filmlerde genelde masada otururken tutuyorlardı. Sen yapacaksın, kız bir şey söylemek için dahi arkadaşını göndermiş. Çekingen.

Geri
Yukarı