Sevgiliyle ilk buluşma

yigidyum

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar! Yaklaşık bir aydır sevgilim var, fakat aramızda mesafe bir tık fazla olunca virüs muhabbetinden bir türlü buluşamadık. Baktık virüs bitecek gibi değil kafaya koydum yanına gideceğim. Sevgili olduktan sonraki ilk buluşmamız olacağı için fazlasıyla gergin ve heyecanlıyım. Bu ruh halinden kurtulmam için bir öneriniz var mı? Bu halde gidersem saçmalayacağım çünkü.

Ailem de beni yokluyor bu sıralar sevgilin var mı diye. Küçükken bir travma yaşadığım için onlara söylemeye de çekiniyorum. Lütfen yardım edin bu çekincelerimden nasıl kurtulacağım ben! Benim gibi olup bu sıkıntılarını yenen var mı?

Merhaba dostlar! Yaklaşık bir aydır sevgilim var, fakat aramızda mesafe bir tık fazla olunca virüs muhabbetinden bir türlü buluşamadık. Baktık virüs bitecek gibi değil kafaya koydum yanına gideceğim. Sevgili olduktan sonraki ilk buluşmamız olacağı için fazlasıyla gergin ve heyecanlıyım. Bu ruh halinden kurtulmam için bir öneriniz var mı? Bu halde gidersem saçmalayacağım çünkü.

Ailem de beni yokluyor bu sıralar sevgilin var mı diye. Küçükken bir travma yaşadığım için onlara söylemeye de çekiniyorum. Lütfen yardım edin bu çekincelerimden nasıl kurtulacağım ben! Benim gibi olup bu sıkıntılarını yenen var mı?

Bu heyacanını sevgilinle paylaşırsan ona kendini değerli hissettirebilirsin o anlayışla karşılayıp sana bu konuda yardımcı olacaktır hiç kimse bir şeyler hissetmedigi insanın yanında heyecanlanmaz.

Bu heyacanını sevgilinle paylaşırsan ona kendini değerli hissettirebilirsin o anlayışla karşılayıp sana bu konuda yardımcı olacaktır hiç kimse bir şeyler hissetmedigi insanın yanında heyecanlanmaz.
Hayır bunu asla yapma, şımartmayın abi kızları. Onun sana ihtiyacı olduğunu hissettirmen gerekiyor onun kendini değerli hissetmesine gerek yok. Alfa ol rahat davran moruk.

Yanındayken rahat olun. Sonuçta o sizin sevgiliniz. Teklifinizi kabul etmiş, zor kısım geride kalmış. Onunla geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın.

İlişki tek kişilik bir şey değil kardeşim. Yüksek ihtimal o da heyecanlı olacaktır. Bu konudan ona bahset, eğer içinde heyecan varsa o da dökülecektir. Sonrası rahat zaten birbirinizin heyecanını alacaksınız. Bu durumu kendine dert etmektense onunla paylaş eminim rahatlatacak seni.

Hayır bunu asla yapma, şımartmayın abi kızları. Onun sana ihtiyacı olduğunu hissettirmen gerekiyor onun kendini değerli hissetmesine gerek yok. Alfa ol rahat davran moruk.
Yeni nesil aşklar strateji oyunundan farksız sanırım. 😒

Yanına kafan güzel git ama çaktırma daha rahat olursun, denendi onaylandı sonuç başarılı :D
Denenebilir aslında :D
Bu konuya gelince de, kız bana ne kadar heyecanlı olduğunu anlatmıştı, o öyle anlatmaya başlayınca bu sefer ben de söyledim içinde bulunduğum ruh halini, ikimiz de her şeyin farkındayız yani :D ama kesinlikle heyecanımı yenmem lazım, kendimi biliyorum, eve gidip yastığa kafayı koyunca kendi kendime utanç krizlerine girmek istemem :)

Aile konusuna ne diyorsunuz? Küçükken de aynıydım şimdi de, aileme bu konuları açamıyorum resmen elim ayağım birbirine dolanıyor...
İlişki tek kişilik bir şey değil kardeşim. Yüksek ihtimal o da heyecanlı olacaktır. Bu konudan ona bahset, eğer içinde heyecan varsa o da dökülecektir. Sonrası rahat zaten birbirinizin heyecanını alacaksınız. Bu durumu kendine dert etmektense onunla paylaş eminim rahatlatacak seni.

Yeni nesil aşklar strateji oyunundan farksız sanırım. 😒
Mesajın cevabını vermişim az önce, bu konuyu detaylıca konuştuk. Daha iyi oldu sanırım...

Benim hiç sevgilim olmadı. Gerçekten nasıl bir duygu lan bir ara bana buluşma sonrası anlat, dinlerim. Ben lisedeyken bir kızı seviyordum neyse kız bana tipsiz dedi ve o gün bu gün bir daha da cesaret edemedim böyle şeylere. ve hala da hiç olmadı. Düşün aradan kaç yıl geçmiş o zamanlar Lise 1 deydim şimdi 28 yaşındayım. O nedenle buradan kızlara veya bayanlara sesleniyorum; olur ki biri hoşunuza gitmez, onu kırmadan uzaklaştırın.

Hep onun açtığı konu üzerinden konuş ve asla sapma.
Sıkılıyorsa konuyu onun değiştirmesini bekle.

*Eğer sana karşı olan hislerini bilmiyorsan. Sevenin önünde engel yoktur.

Hocam her kızı bir tutmayın lütfen. Orada burada gördügünüz kızlar yüzüne temiz kalpli temiz duygular hisseden kızların görmesi gereken davranışları yapmıyoruz onları mutlu etmek ve değerli hissettirmek gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı