Sevgiliyle ilk buluşma

Ayrıldık dostum. Bunun için de yeni konu açmıştım gerçekten seven terk eder mi diye. Daha 2 ay yeni olmasına rağmen sanırım en yakın arkadaşıyla çıkmaya başlamış. Ben ona hep derdim ki sizin bu samimiyetiniz bana çok tehlikeli geliyor. Sinirlenirdi bana. Ama boş yere demiyordum ki, çocuk önceden kızdan hoşlanıyordu zaten. Ne hikmetse bir anda geçmiş hoşlantısı, yakın arkadaş olmak istemiş.

Benim hala sevdiğimi bile bile, düzgün bir açıklama bile yapmadan yalanlarla ortada bıraktı beni. 2 ay olmadan unuttu beni. "Gerçekten seven insan" demiştim konuda. Gerçekten sevmemiş ki beni...

En güvendiği yerden kırıldım. Sizlere tavsiyem arkadaşlar kimseye "gitmez" demeyin. Bir gün bakıyorsunuz ki gitmez dediğiniz kimse kalmamış yanınızda.

Yolu açık, bahtı güzel olsun.
Senin için tecrübe oldu, pembe masallara kanma. Bir kadın bir erkeği erkek gibi sevemez. Yani bir çıkarı olmadan olmaz yani. Senin davranışlarında kadının sevgisini azaltabilir. 2 ay içinde unutması normal, ilişkin yıllanmış bir şey değildi sonuç olarak. Önündeki maçlara bak.

Senin için tecrübe oldu, pembe masallara kanma. Bir kadın bir erkeği erkek gibi sevemez. Yani bir çıkarı olmadan olmaz yani. Senin davranışlarında kadının sevgisini azaltabilir. 2 ay içinde unutması normal, ilişkin yıllanmış bir şey değildi sonuç olarak. Önündeki maçlara bak.
Yani tecrübe olarak bakıyorum ben de zaten. Ama asıl zoruma giden nokta ilişkinin başında benden hevesli olan ve asla bırakmak istemediğini söyleyen yine oydu. Baştan ben kendi huylarımı söyledim de. "Olsun, ben seni olduğun gibi seviyorum. Gülü seven dikenine katlanır zaten." tarzında konuşuyordu o zamanlar. Ayrılırken de o saydığım huylarımı bahane etmiş arkadaşlarına.

Yani ben bu ilişkiye onu zorlasaydım, ya da başta ben isteseydim eyvallah 2 ayda tabii ki unuturdu. Ama kendini bu kadar sevdirip, sonra hiçbir şey olmamış gibi hareket etmesi koyuyor insana :')

Bakalım, hayat karşımıza neler çıkaracak.

Ama asıl zoruma giden nokta ilişkinin başında benden hevesli olan ve asla bırakmak istemediğini söyleyen yine oydu.
Davranışların sebep oldu o halde.
Baştan ben kendi huylarımı söyledim de. "Olsun, ben seni olduğun gibi seviyorum. Gülü seven dikenine katlanır zaten." tarzında konuşuyordu o zamanlar. Ayrılırken de o saydığım huylarımı bahane etmiş arkadaşlarına.
Kızın karın ağrısı olduğu çok belli, senin için çok daha iyi olmuş.

Yani tecrübe olarak bakıyorum ben de zaten. Ama asıl zoruma giden nokta ilişkinin başında benden hevesli olan ve asla bırakmak istemediğini söyleyen yine oydu. Baştan ben kendi huylarımı söyledim de. "Olsun, ben seni olduğun gibi seviyorum. Gülü seven dikenine katlanır zaten." Tarzında konuşuyordu o zamanlar. Ayrılırken de o saydığım huylarımı bahane etmiş arkadaşlarına.

Yani ben bu ilişkiye onu zorlasaydım, ya da başta ben isteseydim eyvallah 2 ayda tabii ki unuturdu. Ama kendini bu kadar sevdirip, sonra hiçbir şey olmamış gibi hareket etmesi koyuyor insana :')

Bakalım, hayat karşımıza neler çıkaracak.

O hesap benimdi. Bilgilendirdiğin için sağ ol. Kusura bakmayın konuyu hortlatıp resmen yaranıza tuz basmışım. Tekrardan özür dilerim.

O hesap benimdi. Bilgilendirdiğin için sağ ol. Kusura bakmayın konuyu hortlatıp resmen yaranıza tuz basmışım. Tekrardan özür dilerim.
Hayır olur mu öyle şey hiç önemli değil.

Senin soruna cevap vermeyi unutmuşum. Dostum utanıp sıkılmana hiç gerek yok kızlarla konuşurken. Unutma ki eğer kızlarla sohbet ederken benliğini kaybedip rol yapmaya başlarsan her şekilde sen kaybedersin. Kız erkek fark etmez bütün ilişkilerde durum budur, fakat sevgililik daha ciddi bir müessese. Yani temeli sağlam olmayan ilişkiler yıkılmaya mahkumdur.

Konu bulma konusunda da, içinden geçeni paylaş, konu açmak için yırtınma ki karşındakini sıkma. Zaten eğer sevgilin olabilecek bir insanla konuşuyorsan muhabbet alır başını götürür ikiniz de anlamazsınız. Bu yüzden sosyal medyadan değil de yüz yüze tanışmak her zaman birkaç adım önde olmak demektir muhabbetin sarması açısından.

Ve sakın hiçbir kızın duygularıyla oynama. Bir anlık hevesle birlikte olup kimseyi yarı yolda bırakma. Gerçekten sevdiğin insanla birlikte ol ve sevgilim olsun diye özel bir çaba gösterme. Bazıları bu işi oyuncak zannediyor :)

"Beklemekte olduğun şey, ancak onu beklediğini unuttuğunda gerçekleşir. Bu; hayatın "sen bakarken soyunamıyorum" deme şeklidir."

Ben de koyvermişken başlamıştı ilişkim. Üstelik yine aynı kız istememişti beni. Bir şekilde bulduk birbirimizi yine. Bu sefer de o istemişti. Oluruna bırak, senin olan sana gelecektir.

Geri
Yukarı