Sevgisili olan kıza sevdiğimi söylemeli miyim?

Zaten o kabul etse bile ben hemen olmam, zaten öyle bir isteğim de yok, sadece hoşlanıyorum. Fakat sevgili de neden olmasın? Kabul etmesi halinde 1-2 ay flörtleşiriz, zaten sevgili olmadan önce illa ki flörtleşmek gerek, yazılı olmayan kurallardan bence.
Katılıyorum. Sevgili neden olmasın? Sorusuna gelecek olursak, hemen olursa aldatmış ka** vb. laflara tabii olacak o yüzden dedim.

Sizce sevgilisi olan bir kıza, var fakat sevgilisiyle neredeyse hiç görüşmüyor gözlemlediğim kadarıyla ve sevgilisinin annesi hastaymış diye ayrılmaktan çekiniyormuş, yani bana o şekilde dedi. Sizce sevdiğimi söylemeli miyim? Ve şöyle bir sorunum daha var. Sevdiğimi zannediyorum gibi de geliyor, öyle düşünmüyor da değilim kısaca. 1 yıldır tanışıyoruz, Corona sebebiyle pek görüşemedik sosyal medya üzerinden bazen konuştuk, Haziran ayının başında okulun açılması ile beraber iyice tanıma fırsatım oldu, okuldan eve onunla dönüyorum, o sırada ise sürekli konuşuyoruz, o kendinden bahsediyor ben de kendimden. Yani tam hayal ettiğim gibi biri, biraz boy farkı olsa da, onu artık kafama takmıyorum.
Kardeşim öncelikle yaşın kaç bilmiyorum. Hitaplarım için kusura bakma, sen o kızın sevgilisi olsan ama başka birisi aranızı bozmaya çalışsa, sevgiline sevdiğini söylese güzel olur muydu? Olmazdı bence, her ne kadar seviyorsan sev. Adamlığa sığmaz böyle şeyler. İyi forumlar.

Kardeşim öncelikle yaşın kaç bilmiyorum. Hitaplarım için kusura bakma, sen o kızın sevgilisi olsan ama başka birisi aranızı bozmaya çalışsa, sevgiline sevdiğini söylese güzel olur muydu? Olmazdı bence, her ne kadar seviyorsan sev. Adamlığa sığmaz böyle şeyler. İyi forumlar.
Sağolun hocam, sevgilisini tanımıyorum bile, daha önce hiçbir yerde görmedim, hatta sevdiğim kızı sevgilisini ne zaman gördüğünü bile hatırlamıyordur herhalde, belirttiğim gibi sadece sözde sevgililer, bir sebepten ayrılmaktan çekiniyor sevdiğim kız. Öyle biri değilim zaten ona buna laf atan insanların sevgililerine sarkan. Arasını bozma gibi bir niyetim de yok, sadece sevdiğimi söyleyip rahatlamak istiyorum.
Seb dc varsa bi versene bi.
Hocam yok fakat ne diyecektiniz ki?

Hocam eski hesabımı buldum, atesch #3496.

Sana bir şey söyleyim;

Sevdiğini söyle, kabul ederse sen kabul etme.

Peki neden hocam merak ettim? Sanırım sevgilisini aldatmasından dolayı mı? Zaten kabul ederse ilk olarak sevgilisinden ayrılmasını isteyeceğim, onu öyle bir duruma düşmesini istemem. Fakat ayrılır diye düşünüyorum, öyle kabul eder herhalde.
Eğer bir kız böyle durumda seninle birlikte olmayı kabul ediyorsa, çok yazık. Senin adına üzülüyorum.
Sansar Salvo üstadımızın çok güzel sözü vardır;
Sen onları taşıdığın sürece onlar seni taşırlar.

Buradaki betaları umursama evlat. Git o kızı al. Onu etkilemek için elinden geleni ardına koyma. Sana bir tavsiye daha, hiçbir zaman soft erkek olma. Kendini sert yetiştir. Tamam.
Sertlik, sevgilisi olan kıza yaklaşmak mı? Sert birini görmedin herhalde daha önce. Kız biriyle sevgiliyken neden bir başkasına baksın? Hadi baktı diyelim, aynısını daha sonra yine yapmayacağı ne malum, o zaman da buna sertlik diyebilecek misin?

Eğer bir kız böyle durumda seninle birlikte olmayı kabul ediyorsa, çok yazık. Senin adına üzülüyorum.
Sansar Salvo üstadımızın çok güzel sözü vardır;
Sen onları taşıdığın sürece onlar seni taşırlar.
Kaç defa tekrarladım bilmiyorum fakat sevgili olmak diye bir isteğim planım yok, sadece sevdiğimi söyleyip rahatlamak istiyorum biraz olsun. Ben de çoğunuzun dediği gibi unutmaya çalıştım fakat olmadı.

Ve eklemem gereken son şey; Sen kızla birlikte olduktan sonra, kızın adı lekenecek. Boşuna düşman edineceksin, boşuna kavgalara karışacaksın, boşuna belki dayak yiyeceksin belki belaları peşinden sürükleyeceksin. Bir kız için değer mi? Adam gibi bekle, ondan sonra açıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı