Sevilen Kişiye Açılma

Aldich

Hectopat
Katılım
7 Şubat 2018
Mesajlar
66
Makaleler
1
Tam olarak anlamadım demek istediğinizi.
Seviyorsan ve açılmaktan utanıyorsan diyorum kaybedersin, ne olacak ki? Alt tarafı seviyorsun ve elbet çıksanız da aşık da olsanız birgün ayrılıcaksınız daha çok gençsin, onlarca insan ile karşılaşıcaksın.

Anın tadını çıkar git erkek gibi yüzüne söyle öküz gibi değil tabi, utandığın için açılamıyorsun işte ondan o lafı dedim.
 

BilgisayarKurdu

Technopat
Sosyal Tayfı
Katılım
27 Ocak 2012
Mesajlar
14.123
Makaleler
32
Çözümler
40
Yer
İstanbul/Üsküdar
Yani ilk göz ağrım gibi bir şey, ilk defa birini bu kadar çok sevdim.
Yapımız gereği en güzel olanı seviyoruz çoğu zaman. Daha doğrusu en güzel olanın ; Gerçekten en güzel olduğunu sanıyoruz. Yalnız güzellik ile güzel olunmuyor halbuki, onu da geç fark ediyoruz. Güzellik algısı değişiyor yani insanın.

İşin kısası yine seversin, hatta sevilirsin bile. Yelkenleri suya koyma, üzülme hemen. En ummadığın yerde hayat arkadaşını bulur, şaşar kalırsın sonra :) Bu tarz şeyleri akışına bırakmak gerek, olacağı varsa oluyor zaten :)
 

xLykia

Hectopat
Katılım
25 Aralık 2016
Mesajlar
506
Çözümler
3
Aynı üniversiteyi tutturamadığınızda, farklı şehirlerde yaşamak zorunda kaldığınızda %90 o ilişki bitecek. Ha inşallah bitmez, inşallah vay be diyeceğimiz bir ilişkin olur ama tecrübe ettim ben bunları.
Aynı semtte oturuyoruz, 2 sokak ötemde oturuyor. Üniversiteyi şehir içi istiyorum şehir dışı değil, o da aynı şekil tabii.
 
Yukarı