Çözüldü Seviye belirleme sınavının sonuçlarını açıklıyorlar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sosyal. Bugün dershane seviye belirleme sınavı oldum. Sınav çok iyi geçti. Matematik ve Fen biraz orta, Türkçe ve Sosyal çok iyi geçti.

Sorum ise, bu sınavın sonuçlarını açıklıyorlar mı? Yoksa sadece sınıf yerleştirmesi yapıp sonucu saklıyorlar mı? Bir hoca bana sonucun saklı kalacağını söylemişti. Ama ben sonucumu merak ediyorum. Öğrenme şansım var mıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi Sosyaller.

Çözüm
Sınavı saklayabilirler, eğer hoca öyle dediyse saklarlar. Genelde zaten saklı olur bu sınavlar. Deneme yaparlarsa sonuca göre aşağı yukarı tahmin edebilirsin.
2009 yılında dersaneye giderken bir sürü A4 kağıdını birbirine bantlayarak panoya asarlardı. Aralarda kalın kırmızı çizgiler olurdu. Sınıfları ayırmak için. Açıklamamaları için bir neden yok bence.

Hoca da sonradan el ile kişiye özel sınav sonucunu dağıtıyordu sınıfa.

2009 yılında dersaneye giderken bir sürü A4 kağıdını birbirine bantlayarak panoya asarlardı. Aralarda kalın kırmızı çizgiler olurdu. Sınıfları ayırmak için. Açıklamamaları için bir neden yok bence.

Hoca da sonradan el ile kişiye özel sınav sonucunu dağıtıyordu sınıfa.
Son yıllarda girdiğim 3 4 sınavın hiçbirinde açıklamadılar. Olaylar dönüyor herhalde.

Dershane de yeni bitti. Telefonları falan topladılar buraya dönemedim. Sınıf iyi bir sınıf.

Öğrenciler çalışkanlar. Sıralarında Apotemi gördüklerim de vardı. Galiba iyi bir sonuç yapmışım :D Ama daha ilk günden böyle demem olmaz belki.

Bizde sonuçlar açıklanmadı. Direk sınıfa atıldım.

Cevaplar için teşekkürler. Uygun gördüğüm cevabı en iyi cevap seçeceğim. İyi Sosyaller.

İlginç. :D Bizim ilk seviye belirleme sınavının sonuçları açıklanmamıştı ama başarıya göre sınıflar ayarlanmıştı ve panoya asılmıştı. Ondan sonra hepsi açıklanmıştı ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı