Sevmediğiniz bir özelliğinizi söyleyin

Birşeye yaramıyorum.

1654460138433.png

Çok rahatım, hiçbir şeyi kafaya takmam. Hayatta ne olursa olsun hiçbir şey umurumda olmaz. Bu sebeple doğal olarak biraz vurdumduymaz bir insanım. Sevmediğim bir diğer özellik ise insanlarla kolay anlaşamam.

Aslında çoğu özelliğimi severim ama bu özellikleri değerlendirmek için diğer insanlardan belki de daha fazla efor harcama gereksinimi duymam. Bunu sevmiyorum. Muhtemelen bunun adı kaygı.

Eziğim, kendimi çok düşük görüyorum. Bir olayda haklı olduğumu düşünsem de ezik, pısırık, zayıf, güçsüz olduğum için haksızmışım gibi davranıyorum veya bu şekilde bilinç altıma yerleştiriyorum. Aşağılık olduğum için zeki insanlardan fazlaca nefret ediyorum. Eğer ki zeki kişi gerçek hayattansa nefret ediyor, bir kurgusal karakterse benimsiyorum. 🙁

Eziğim, kendimi çok düşük görüyorum. Bir olayda haklı olduğumu düşünsem de ezik, pısırık, zayıf, güçsüz olduğum için haksızmışım gibi davranıyorum veya bu şekilde bilinç altıma yerleştiriyorum. Aşağılık olduğum için zeki insanlardan fazlaca nefret ediyorum. Eğer ki zeki kişi gerçek hayattansa nefret ediyor, bir kurgusal karakterse benimsiyorum. 🙁

Kopyam falan mısın acaba 😅

Egodan nefret etsem de bazen egolu insanlar gibi davranıp kendimden tiksiniyorum. Mütevazi olmak istiyorum. Bazen de bazı gereksiz şeyleri kafaya çok takıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı