Sevmediğiniz şeyler neler?

Benim yanlış kesme sonucu oluşan bir batma ve dediginiz gibi bir yere vurunca gözümden yaş geliyor bir çözüm bulursanız söyler misiniz iyi forumlar :D.
Sanirim çözüm tırnağı çektirmek veya ameliyat ama çektiren bir arkadasim deneyimini anlattı baya acılı ve kötü olduğunu söyledi. Hatta tüm gece açısından uyuyamamis. Bilmiyorum bende tam olarak.

Say say bitmez ama birkaç tanesini yazayım.
Yalan söylediğini bildiğim halde gözümün içine baka baka yalan söyleyen insanlar.
Kıskançlar.
Zorbalar.
Olmayan parası ile zengin görünmeye çalışan tipler.
BMW😁
The Witcher (linçlemeyin lütfen).
AMD GPU'lar.
Kalitesiz markalar(giyim, bilgisayar hangi alanda olursa olsun).
Et yemeyi de hiç sevmem.
Bağcık bağlamak kadar lanet ve uğraştıran bir şey yok hiç doğru düzgün bağcık bağlayamam😁

Biraz daha ekleme yapayım.
-Bazı uzak akrabalarım. Senede bir gözüküp cıvık çocuklarını başıma salıyorlar, iki gün önce birini atlattım.
-Bilmemesine rağmen yanlışı savunan, ısrar eden saflar.
-Ağzını yayarak konuşanlar. "Eaağğğbeee gittiiiğğmm orayyaağğğ işteeğğğ" bunun gibi.
-Fanboylar.
-TikTok izleyenler.
-Çorapsız gezenler, midem bulanıyor.
-Market sırasında enseme kadar yapışanlar. Şu hareketi yapmak istiyorum. (00:42)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ailemin ve sevdiklerimin günün birince öleceğini bilmek en sevmediğim şey. Başka aklıma gelmiyor. He tabi sıralama yaparsak hayatın kendisi ile başlarım saymaya, çoğunluğun dalga geçeceği şeylere kadar uzatırım. Düşününce hiç gerek yok. İnsanların yalanları, haksızlıkları, sahtelikleri, kötü niyetli kimseyi sevmiyorum diyelim. Evet bütün derdim bu.

Linux'a isletim sistemi diyenler.
Programlama dillerini karsilastiranlar.
x dilini bitirdim hangi dile gecebilirim. (Kitap okuyorsun sanki)
Yerli anakart uretenler.
Ve son olarak:
Enes abime laf atanlar(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı