Seyrek saç gürleşir mi?

Alperen_77

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar çok absürt bir olay anlatacağım. Bu dönem başı babam okul var diye zorla saçımı kesti ama ne kesmek. Dedemden kalma küflenmiş makineyi aldı saçımdan ne kadar kesebiliyorsa o kadar kesti neredeyse Keloğlan olacaktım vallahi dönem başı berbattı benim için saçlarımın arasında çok fazla boşluk vardı özellikle tam yanlar ile üstün kesiştiği sağ ve sol bölgeler ayrılmış durumdaydı. Neyse dönem başı kısa bir süre bekledikten sonra berbere gittim berbere anlattım saçını mahvetmiş dedi o bir ayar çekmeye uğraştı. O günden bu güne geldiğimizde şu an saçlarım uzun ama seyrek gibi hiç hacimli olmuyor aralarda boşluk hissediyorum. Sizce saçım gürleşir mi yoksa kendim ek tedaviler mi uygulamam gerek? Ne yapmalıyım? Okuduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Kankam ben doktora gittim bir ilaç yazdı ilacı arastirdigimda eğer kullanmayı bırakırsam daha çok dokulecegine şahit oldum ben hep sampuan değiştirirdim şimdi 3 aydır aynı şampuanı kullanıyorum dökülmem düzeldi ayrıca dökülme kremi kullanıyorum saça hacim veriyor sampuan ismi bioblas dökülme karıştı mavi kutulu ucuz bir sampuan ama cidden ise yarıyor denemekten zarar gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı