SFC /scannow komutu çalışmıyor

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben CMD'de SFC /scannow komutunu deniyorum ama böyle bir hata veriyor.

Dosya Ekleri

• sfc.PNG
    sfc.PNG
    6,9 KB · Görüntüleme: 78
Onu denedim olmadı.

Şu an dediğini yaptım, tarıyor ama yeniden başlatmadan önce yine yönetici olarak çalıştırmıştım olmamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda başka kullanıcı var mı? Yoksa yeni kullanıcı oluşturun administator olarak.

Hocam başka kullanıcı yok, şu an kullandığım yönetici hesabı var sadece ama yeniden başlatmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırmama rağmen SFC komutu çalışmıyordu.
Hata vs. verirse hocam bilgisayarı güvenli modda başlatın ve kullanıcı hesabınızı administrator yapın.
Tamamdır, sağ olun.

Hocam başka kullanıcı yok şu an kullandığım yönetici hesabı var sadece ama yeniden başlatmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırmama rağmen SFC komutu çalışmıyordu.

Tamam o zaman yeni kullanıcı oluşturun administator olarak bir de oradan deneyin. Bu arada Windows dosyaları bozuksa format USB'si hazırlayıp dosya onarmada yapabilirsiniz hatta öyle daha sağlıklı olur.
Hocam başka kullanıcı yok, şu an kullandığım yönetici hesabı var sadece ama yeniden başlatmadan önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırmama rağmen SFC komutu çalışmıyordu.

Tamamdır, sağ olun.

Tamam o zaman yeni kullanıcı oluşturun administator olarak bir de oradan deneyin. Bu arada Windows dosyaları bozuksa format USB'si hazırlayıp dosya onarmada yapabilirsiniz hatta öyle daha sağlıklı olur.

Driverleri yükledikten sonra yapabilirsiniz, Windows kendisi yükleyecektir zaten.

Benim dün bilgisayarda virüs çıktı ben zaten bugün temiz kurulum yaptım ama yaptıktan sonra hala formattan önce kalan dosyalar duruyordu bende hiç USB'yle uğraşmadan komple sistem dosyalarını temizledim formatla ama ondan sonra sürücüler gitmiş ışık kalitesi düşmüş SFC komutu çalışmıyor bir panikledim buraya danışmak istedim o zaman yeni bir hesap oluşturacağım ben.
Arkadaşlar formattan sonra alt kısma bakarsanız bir kısmı yok format attıktan sonra böyle oldu.
Benim dün bilgisayarda virüs çıktı ben zaten bugün temiz kurulum yaptım ama yaptıktan sonra hala formattan önce kalan dosyalar duruyordu bende hiç USB'yle uğraşmadan komple sistem dosyalarını temizledim formatla ama ondan sonra sürücüler gitmiş ışık kalitesi düşmüş SFC komutu çalışmıyor bir panikledim buraya danışmak istedim o zaman yeni bir hesap oluşturacağım ben.
Arkadaşlar formattan sonra alt kısma bakarsanız bir kısmı yok format attıktan sonra böyle oldu.

Fotoğrafta beyaz gözüküyor ama alttaki beyaz kısmın neredeyse tamamı yok bende.
Tamamdır kapat aç yapınca düzeldi sorun.

Dosya Ekleri

• format.PNG
    format.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı