Çözüldü Shadow Fight 2 Emperor nasıl yenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sumplament

Hectopat
Daha fazla  
Shadow Fight 2'de Titan'ın son koruması olan Emperor'u (Hükümdar'ı) bir türlü geçemiyorum. Adam bir ok atıyor canım bitiyor. Bana bir kere vursa canını dolduruyor. Yardım eder misiniz? :D

maxresdefault (1).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben imkansızda gecede lynx yenmiştim.
Hocam ilk seviyeler biraz daha kolay Titan'a gelince %90 imkansız oynuyorsun arada bir ılgın geliyor ama imkansız da nasıl imkansız öyle.
"Kan biçiciyi"açtığımdan beri kullanıyorum. Kullanması çok rahat bana göre. Parayla aldığımdan değil:D
Hocam elmasım yok ya bende hileli oynarken onu kullanıyordum fıstık gibi silah.

En yüksek seviyelileri atabilirsiniz.
İsimlerini yazıyorum.
Alev Sopaları (Kullandığım), Widow'un Silahı, Gök gürültüsü çekici, acı küreleri, kasabın silahı, şoke eder pençeler, girişken, teleskopik baston, kıl testeresi, doğrama bıçakları, waspin silahı, yağmacı.

İsimlerini yazıyorum.
Alev sopaları (kullandığım), Widow'un silahı, gök gürültüsü çekici, acı küreleri, kasabın silahı, şoke eder pençeler, girişken, teleskopik baston, kıl testeresi, doğrama bıçakları, waspin silahı, yağmacı.

Bana göre Wasp'ın sopası veya teleskopik baston daha iyi. Sopalar sadece bana rahat geliyor olabilir :D
Çözümü işaretlerseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı