Shadow Of Mordor Türkçe Yama

gerald13

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Shadow Of Mordor GOTY Edition aldım. Türkçe yama çıktı mı, çıktıysa bağlantısını atabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linke baktım da kaç senedir kontrol ediliyor da kalmış. Yama bitmiş ama kontroller bu kadar uzun süremez. İlk defa Oyun Çeviri 'nin yaptığı bir işi sorumsuz buldum.

Oyun çıktığından beri çeviriyorlar ve son birkaç yıldır kontrol ediyorlar. Ben İngilizce oynadım sana da tavsiye ederim zira bunlar Shadow Of War çıktığında anca bitirir.
Dili nasıl basit mi yoksa üst düzey bir ingilizce istiyor mu? Ben oyunu doyasıya oynamak istiyorum. Aynı Witcher 3 gibi. Her şeyi derinlemesine anlamak ve araştırmak.

Her şeyi derinlemesine anlamak-incelemek istiyorsanız yamayı bekleyin derim (ne zaman çıkacaksa artık). Kabaca neyi niye yaptığını anlayabiliyorsun fakat ince espri tarzı şeyler, ayrıntı anlamadım. TR yama çıktığı zaman bir daha oynamayı düşünüyorum zaten.

Her şeyi derinlemesine anlamak-incelemek istiyorsanız yamayı bekleyin derim (ne zaman çıkacaksa artık). Kabaca neyi niye yaptığını anlayabiliyorsun fakat ince espri tarzı şeyler, ayrıntı anlamadım. TR yama çıktığı zaman bir daha oynamayı düşünüyorum zaten.
O zaman Witcher devam.

Oyun çeviri ekibinde bir yama yapım aşamasında ise çıkmaz o yama, çıkarsa da torununuza çıkar :) Örneklerinden biri de bu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı