Shadow Of War Definitive Edition ve Standart Sürümün Farklılığı

OuzKaan

Kilopat
Daha fazla  
Steam'de şuanda Shadow Of War 179 TL üzerinden %40 indirimle 107,40 TL fiyatına satılıyor. Fakat oyunun Definitive Edition isimli paketi %10 indirim ile 73,80 TL. Ve bu pakette oyunun kendisi de var gözüküyor. Farkı nedir? Oyunun tek fiyatından daha ucuz olması için sebep nedir? Alınması mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Definitive Edition ana oyun ve tüm genişleme paketlerini içeriyor, fiyatta hata yapılmış olabilir. Definitive Edition alınması mantıklı, Steam daha önce de 59 Euro/Dolar değerindeki Metro Exodus'u 89 Liraya ön siparişe çıkarmış kısa süre sonra fiyatı düzeltmişti.

Ekran Görüntüsü (37).png

Son düzenleme:
Bu firmanın en sevdiğim huyu bu. Oyunun üzerinden biraz vakit geçince, tüm dlc'leri bir pakette toplayıp çok ucuza sunuyorlar. Fiyatta hata yok bu arada. Farklı ülkelerden kontrol ettim, oyunun düz sürümü yerine bunun alınmasını istiyolar. :D Ben kaptım hemen ama tek sıkıntı oyun 4K sinematik dlc'siyle 138 GB tutuyor, onu kaldırınca 110 GB. Bide texture pack dlc'si felan derken 150'yi buluyor. SSD'im 250 GB. Başka depolamam yok. Yer açamadım. :(

Bu firmanın en sevdiğim huyu bu. Oyunun üzerinden biraz vakit geçince, tüm dlc'leri bir pakette toplayıp çok ucuza sunuyorlar. Fiyatta hata yok bu arada. Farklı ülkelerden kontrol ettim, oyunun düz sürümü yerine bunun alınmasını istiyolar. :D Ben kaptım hemen ama tek sıkıntı oyun 4K sinematik dlc'siyle 138 GB tutuyor, onu kaldırınca 110 GB. Bide texture pack dlc'si felan derken 150'yi buluyor. SSD'im 250 GB. Başka depolamam yok. Yer açamadım. :(
Harbi istedikleri olmayınca hop dlc paketi ucuza satın oyun da satsin hadi bakalım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı