Shadow Play İle Masaüstünde Video Kaydetme

Nvidia Share geçtikten sonra bende böyle sorun mevcut. Önceden bu hata yoktu. Bir çok sefer programı sildim kayıt defterini temizledim ama her seferinde mikrofonu görmüyor. Diğer kayıt programlarında sorun yok fakat bunda var.

Kayıt Cihazı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Monster Abra A5 v13.2 cihazımda shadowplay ile masaüstü kayıt yapamıyorum. Ayarlarda privacy control gözükmüyor desteklenen oyun gerekmektedir hatası alıyorum.

GeForce Experience ile artık masaüstünde de video kaydedebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken GeForce experince uygulamasını güncelleştirmek ve ufak bir ayarı devreye sokmak.

Buradan en güncel experince sürümünü indirin:

GeForce Experience: Your Gateway To Great PC Gaming

Experience yüklendikten sonra alt + Z kısayolu ile bu arayüze ulaşın ve ayarlar simgesine tıklayın:

Eki Görüntüle 214327

Buradan kişisel gizlilik kontrolü'ne girin:

Eki Görüntüle 214328

Masaüstü yakalama özelliğini devreye sokmak için evet deyin:

Eki Görüntüle 214326

Bu işlem sonrasında alt + F9 ile masaüstünde kayıt yapabilir, kaydı yine bu kısayol ile sonlandırabilirsiniz.

Bende GTX 1050 var ama kişisel gizlilik diye bir seçenek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu biraz eskide kalmış ama benim laptop olduğu için mi gözükmüyor acaba? 1650 Ti var, ekran kartıyla alakalı değil diye düşünüyorum.

Desteklemiyorsa normal.
Hocam benim laptop her şeyi destekliyor oyunları kayıt edebiliyorum ama bir türlü shadowplay ile masaüstünü kayıt edemedim kişisel gizlilik kontrol seçeneği çıkmıyor bende allah aşkına yardım edin çıldırıcam
Konu biraz eskide kalmış ama benim laptop olduğu için mi gözükmüyor acaba? 1650 Ti var, ekran kartıyla alakalı değil diye düşünüyorum.
Laptoplarda ekran intel ekran kartına bağlı oldupu için gözükmüyor 1 aydan beri araştırıyorum ama çözüm bulamadım aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısından intel ekran kartını devre dışı bırak ekran nvidianın ekran kartı ile çalışsın o zaman o seçenek geliyor ama ben kayıt yapamadım belki sen yaparsın bi dene istersen

Hocam benim laptop her şeyi destekliyor oyunları kayıt edebiliyorum ama bir türlü shadowplay ile masaüstünü kayıt edemedim kişisel gizlilik kontrol seçeneği çıkmıyor bende allah aşkına yardım edin çıldırıcam

Laptoplarda ekran intel ekran kartına bağlı oldupu için gözükmüyor 1 aydan beri araştırıyorum ama çözüm bulamadım aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısından intel ekran kartını devre dışı bırak ekran nvidianın ekran kartı ile çalışsın o zaman o seçenek geliyor ama ben kayıt yapamadım belki sen yaparsın bi dene istersen
Hocam bende denedim kapatmayı laptob baya donmaya başladı bende açamadım ekran kaydını

Yeni konular

Geri
Yukarı