Shadowplay için render programı önerisi

omer97

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, Shadowplay ile Youtube'a oyun videoları çekiyorum kalite en üst düzeyde olacak şekilde bir render programı ya da bir çözüm önerisi sunabilir misiniz? Youtube'da izlediğim oyun kanalları (örnek: Spazie) gayet benim ekranımdaymış gibi kaliteli bir proje sunabiliyor önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vegas Pro kullanmıştım ve gayet iyi bir yazılım. Ancak yeni başlayanlar için karmaşık gelebilir. O yüzden daha basit bir yazılım olan Filmora kullanılabilir. Youtube editleri için birebir ve kullanımı çok basit.

Ben adobe premier kullanıyorum gayet memnunum video edit kaliteme youtube'a Barış Gültekin yazarak erişebilirsin bende oyun videoları çekiyorum.

programın değil barış gültekin in videosunu bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı