ShadowPlay Mikrofon Cızırtı Sorunu

ümit güneş

Hectopat
Daha fazla  
Ya arkadaşlar , az kaldı delirmek üzereyim oyun videosu kaydı yapıyorum, program olarak shadowplay kullanıyorum ya bi türlü mikrofon ses ayarlarını yapamıyorum hep cızıltı hep cızıltı. sabahtan beri uğraşıyorum mikrofon bası, ses ayarı, mikrofon sesi ne yaptıysam hep cızıltı hep cızıltı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir kayıt programı ile deneyin video veya ses (ses için audacity öneririm) programı deneyin. Hâlâ ki varsa bu cızırtı, ses kartınızı kontrol edin, o da olmazsa bir format bütün ses ayarlarını sıfırladığı için yardımcı olabilir diye düşünyorum ben. Ben de bu sorunu yaşamıştım ama benimki daha çok uğultu gibiydi her türlü ayarı denemiştim, yaklaşık 3 gün uğraştım daha sonra bir format çözdü nasıl oldu ben de anlamamıştım.

Logitech g930 kullanıyorum maalesef bende bu hatayı alıyorum. Mikrofunun kalitesinden değil program ile ilgili bir sorun var obs olsun iletişim kurma programları olsun cızırtı yok. Sadece nvidia shadowplay yazılımında bir sıkıntı var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı