Shaiya oynayan var mı?

Messinooo10

Picopat
Katılım
17 Aralık 2021
Mesajlar
905
Çözümler
1
Meraktan açtığım bir konu. Bu oyun benim çocukluk oyunum bundan 13-14 sene öncesi tüm hayatım bu oyun olmuştu çar kasar PvP yapardım boss savaşları falan Knight Online hayat offline modu hayatım bu oyun olmuştu evrenin içindeydim oyunu yaşıyordum günde 10 saatden aşağı bırakmazdım okula 2-4 saat uyku ile giderdim yıllarımı verdim bu hayatta en keyif aldığım zamanlardı şimdi oynadığım Warzone yüksek grafikli oyunlar o teneke PC ile oynadığım oyunun yanına bile yaklaşmadı oyun etkisini kaybetti bende çarı sattım.(meraktan sorulmuş bir sorudur)
 
Son düzenleme:

LAglace

Kilopat
Katılım
27 Ocak 2016
Mesajlar
2.816
Çözümler
11
Hocam eskiler eskiden güzeldi Shaiya'yı az oynamadık şimdi oynasanız aynı tadı alamazsınız tıpkı Metin 2, Knight Online'dan alamayacağınız gibi. Aynı durumu ben de yaşıyorum eskiden kasa dona oynadığımız oyunlardan aldığımız keyfi şimdi kasmadan oynadığımız oyunlardan alamıyoruz.
 
KS
KS
Messinooo10

Messinooo10

Picopat
Katılım
17 Aralık 2021
Mesajlar
905
Çözümler
1
Hocam eskiler eskiden güzeldi Shaiya'yı az oynamadık şimdi oynasanız aynı tadı alamazsınız tıpkı Metin2, Knight Online'dan alamayacağınız gibi. Aynı durumu ben de yaşıyorum eskiden kasa dona oynadığımız oyunlardan aldığımız keyfi şimdi kasmadan oynadığımız oyunlardan alamıyoruz.

keşke zaman dursaydıda ölene kadar bu oyunu oynasaydım.
 

kayra150

Femtopat
Katılım
17 Mart 2022
Mesajlar
16
Oynanmaya oynanır yani sorunun cevabı evet. Bir şekilde sabreder eski günleri hatırlayıp oynayabilirsin ama zorluk muhabbeti değişmiş. Kolay mod yok artık ve en zor moda özel setler silahlar falan çıkmış yine şu ölünce dirilemezsen karakter silinir saçmalığı devam ediyor. Bir de sadece Amerika sunucuları çalışır durumda bu da ping yüksek demek oluyor. Avrupa sunucusu olsa bu kadar ping olmazdı. Geçen yükledim fighter açtım zevkine oynayayım dedim (Cengaver, cengo dedikleri) stat dağılımı skill buildi falan bakındım çok bir şey bulamadım. 7 levele kadar geldim sonra sildim çünkü her yetenek 3-4 saniye sonra işliyordu. Bu kadar gecikme olmasa oynanabilir. Belki benim internetimden ötürüdür diye şimdi tekrar indirmeye bastım birkaç ayar da yaptım bağdaştırıcıdan bakalım ne olacak son durum. 1-2 saniye gecikmeye düşerse taklırım arada yani. Hepten de eski zevki alamazsın deyip bir kenara atmak mantıksız ben mesela hala nes snes gba oyunları oynarım 1990'da çıkmış oyunu yüzlerce kez bitirsem de aldığım zevk çok farklı. (Captain tsubasa nes oyunu favorimdir.)
 

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Katılım
9 Mayıs 2020
Mesajlar
5.615
Makaleler
1
Çözümler
14
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
1 milyon TL mi deseler yoksa çocukluğun da 7\24 bu oyunu oynadığın zamana mı git diye seçenek sorsalar 2 seçenek derdim.
Oyunu güzel kılan eski zamanlardı, anılarımızda yaşamasıydı. Açıkçası o zamanı olduğu gibi toz pembe hatırlamak en güzeli.
 
Yukarı