Sharkoon HDS Rush ER3 134 TL!

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Oyuncu kulaklığı arıyordum uzun süredir. JD 710 (önceden kullandım düşük bütçede bana göre en rahat kulaklık), Gamenote H2016S (daha önce kullandım, ses kalitesi iyi olsa da terleme ve ağrı yapıyor.), ve Sharkoon ER3 arasında kalmıştım. Bugün indirime girmiş haber vereyim sizlere de. 5 TL fark ile beyaz rengi de satılıyor ben beyaz tercih ettim.

Sharkoon HDS Rush ER3 Beyaz Oyuncu Kulaklık

Oyuncu kulaklığı arıyordum uzun süredir. JD 710 (önceden kullandım düşük bütçede bana göre en rahat kulaklık), Gamenote H2016S (daha önce kullandım, ses kalitesi iyi olsa da terleme ve ağrı yapıyor.), ve Sharkoon ER3 arasında kalmıştım. Bugün indirime girmiş haber vereyim sizlere de. 5 TL fark ile beyaz rengi de satılıyor ben beyaz tercih ettim.

Sharkoon HDS Rush ER3 Beyaz Oyuncu Kulaklık
Pek indirim haberi değil de öneri gibi olmuş. 2 haftadır bu fiyatta zaten.
Fullde bile ses seviyesinin düşük kaldığını söyleyenler olmuş, bu yüzden tercih etmedim bu kulaklığı ben.

Son düzenleme:
Sizin kulaklık 314 TL, bu kulaklığın normal fiyatı da bu zaten büyük ihtimalle sizinki daha iyidir. İki katından fazla fiyat farkı var çünkü.

Benim kulaklığımın kondisyonu çok kötü durumda bir tane kablosu kopmak üzere. Bir de 314TL olan raging Plus benimkisi sadece raging. 2020 civarında 124TL'ye almıştım.

Benim kulaklığımın kondisyonu çok kötü durumda bir tane kablosu kopmak üzere. Bir de 314TL olan raging Plus benimkisi sadece raging. 2020 civarında 124TL'ye almıştım.

Yok Plus değil normali ama konu açarsanız kullananlar yardımcı olurlar ben kullanmadığım için ne desem yalan olur.
Bana kalırsa blackshark v2X alın çok güzel kulaklık çok memnunum.

Geri
Yukarı