Sharkoon Light2-S kargo dahil 99 TL!

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...

Bir süredir Zone Bilişim'in sitesinde bu fiyatta, lakin birçok kişinin gözünden kaçtığını gördüm ve konu açma gereği duydum.
Paw 3327 sensörü var ve aynı sensörü kullanan fareler 150 TL'den başlıyor. Delikli olmasına karşın kapağının da yanında verilmesi çok hoş. Düşünenler varsa direkt yapıştırsın, ben direkt yapıştırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site güvenilir mi? Fare alınır mı? Bilgi sahibi kişiler biraz bilgilendirirse bizi iyi olur.
Alacak fare bakıyordum ben de. Fiyatı uygunmuş.

N11, Hepsiburada gibi yerlerde de ürün satıyorlar ve kendi sitesinden alanların yorumları da var. Araştırdım ve alanların sorun yaşamadığını gördüm, buna güvenip kendi sitesinden aldım.

1621275037749.png

Bu tarz mouse'larda sağ el kullananlar sağ taraftaki iki tuşu verimli bir şekilde kullanabiliyor mu? Ben hiç böyle bir mouse kullanmadığımdan sanki o iki tuşa kolayca basamayacakmışım gibi geliyor.

Bu tarz mouse'larda sağ el kullananlar sağ taraftaki iki tuşu verimli bir şekilde kullanabiliyor mu? Ben hiç böyle bir mouse kullanmadığımdan sanki o iki tuşa kolayca basamayacakmışım gibi geliyor.

Görünüş öyle duruyor hocam. Bakalım, yarın kargoya verilirse ertesi gün elimde olur. Direkt bu konuya ön izlenimimi yazacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı