Sharkoon RGB Flow LED'ler çalışmıyor

Arda Solmaz

Centipat
PC'yi yeni topladım. Her şey sorunsuz. Fakat kasanın kendi üzerindeki LED'ler çalışmıyor. Kasa arkasındaki fan kontrolcüsünün kablosu var. Biri 3 pinli VDG diğeri ise üstünde bir şey yazmıyor. O ise 4 pinli fakat 1 pin yeri kapalı. Yani 1 1 0 1 şeklinde 0 olan yerde pin girişi yok onları nereye takacağım? Anakartım Gigabyte B450 GAMING X anakart. 2'si birbirine bağlı bu arada kabloların 5 santimetrelik ayırma payı var. Yani birini yukarı birini aşağıya takamıyorum.

Resimdeki kabloları nereye takacağım?

Dosya Ekleri

• IMG_3388.jpeg
    IMG_3388.jpeg
    276,6 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleyen: Moderatör:
Adreslenebilir RGB portu olması lazım anakartında yok ise kullanamazsın. 3pin RGB headrını 4 pine çeviren dönüştürücü var ise onları araştırman iyi olacaktır.

Buraya takacaksınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PC'yi yeni topladım. Her şey sorunsuz. Fakat kasanın kendi üzerindeki LED'ler çalışmıyor. Kasa arkasındaki fan kontrolcüsünün kablosu var. Biri 3 pinli VDG diğeri ise üstünde bir şey yazmıyor. O ise 4 pinli fakat 1 pin yeri kapalı. Yani 1 1 0 1 şeklinde 0 olan yerde pin girişi yok onları nereye takacağım? Anakartım Gigabyte B450 GAMING X anakart. 2'si birbirine bağlı bu arada kabloların 5 santimetrelik ayırma payı var. Yani birini yukarı birini aşağıya takamıyorum.

Resimdeki kabloları nereye takacağım?
Kanka düzeltebildiysen bana da yardım eder misin bende hâla bozuk

Geri
Yukarı