Sharkoon Rush ER-40 499 TL!

460 TL fiyat bandında bir ürün incelemesinde bulunmuştum. Bir çok özellik açısından artıları olduğunu düşünüyorum. Yorumlarınızı da beklerim.

Bu ürün uzaktan dikkatimi çekiyordu ve incelemesine pek fazla rastlayamamıştım. Teşekkürler.

Kullanan biri olarak bende fikrimi yazayım
Kulaklık malzeme kalitesi olarak felan parasını hak eden yada parasının üzerinde bir kalitede bence bunu söyleyebilirim, bu anlamda üzmez yani. Mikrofon kalitesi ise herkesi memnun edecektir gerçekten çok kaliteli diyebilirim. 1000 lira bandına kadar sanmıyorum bundan iyi mikrofonu olan bir kulaklık olduğunu. Gelelim ses meselesine, sesi normal arkadaşlar yani kötü dersem haksızlık etmiş olurum ama müzik dinlerken "ooo vay be" de dedirtmiyor. Oyun için güzel ama müzik için idare eder diyebileceğim düzeyde sesi var. Bu kulaklığı alınabilir yapan bence ses kalitesinin kendi fiyat bandına göre normal olması ama diğer özelliklerin kendi fiyatına göre çok üstün olması diyebilirim.

Arkadaşlar daha yeni CH321 aldım. Mikrofon kalitesi olarak CH321 ile arasında aman aman bir fark var mıdır? Pişman olmalı mıyım CH321 aldığıma?

Yeni konular

Geri
Yukarı