Sharkoon Rush ER3 alınır mı?

Bugün elime geçti ürün gerçekten çok güzel ses kalitesi mikrofonu konforu olsun gerçekten çok güzel bu fiyata en iyisi. Ama bilgisayarında tek jak girişi varsa bir tane daha dönüştürücü alman lazım benimki çift girişli olduğu için sorun yaşamadım.

Bugün elime geçti ürün gerçekten çok güzel ses kalitesi mikrofonu konforu olsun gerçekten çok güzel bu fiyata en iyisi. Ama bilgisayarında tek jak girişi varsa bir tane daha dönüştürücü alman lazım benimki çift girişli olduğu için sorun yaşamadım.
Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun. Kulakta ağrı vs yapıyor mu peki? Ben de almayı düşünüyorum.
Kardeşim müsaitsen cevap verirsen sevinirim.
Almayı düşünüyorum detaylı yorumlarını bekliyorum. Kulakta ağrı, rahatsızlık yapıyor mu?

Son düzenleme:
Ben de merak ediyorum. Kulakta acı yapıyor mu acaba? Kullandığınız zaman sürecinde sorun yaşadınız mı?

Ben de merak ediyorum. Kulakta acı yapıyor mu acaba? Kullandığınız zaman sürecinde sorun yaşadınız mı?
Ben bir sıkıntı yaşamadım, kulak ağrısı falan. Şimdiye kadar 2 sıkıntısını gördüm biri mikrofon yalama oluyor (kulaklığın içinden vidayı sıkıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. ) diğeri kablo dolanıyor çok. (buna bir çözüm bulamadım)

Yeni konular

Geri
Yukarı