Advertisement

Sharkoon Rush ER3 Kulaklık 99 TL!

Pratzkaa

Decipat
Laptopta tek kulaklık girişi var bu kulaklıkta 2 uç var Mic ayrı onun için aparat mı almam gerek?
Evet.
Bende Gamepower Magnus V2 var bu kulaklıktan iyi mi?
Konuyla alakasız ama kabloda sorun var mı senin kulaklığında? Benimkinde kabloyu spesifik bir şekilde tutmazsam ses bozuk geliyor bu yüzden yeni kulaklık almayı planlıyorum.

Makaleler
4
bu kulaklığı 150tl ye bir yerde görmüştüm daha önce şimdi 99tl olunca kuşkulandım, adam 15tl kargoya veriyor desek 84tl buna kar vs koyuyor, vergi desek kulaklığın gelişi adama 50-60tl. 50-60tl lik kulaklık ile oyunda ses kartı olmadan ses kasılır mı bilmiyorum. Jack girişli bir kulaklık alırsam, alacağım 2. şey ucuz ama iyi bir ses kartı olur.

uykuda

Hectopat
Makaleler
2
Bu kulaklığı 150TL'ye bir yerde görmüştüm daha önce şimdi 99TL olunca kuşkulandım, adam 15TL kargoya veriyor desek 84TL buna kar vs koyuyor, vergi desek kulaklığın gelişi adama 50-60TL. 50-60TL'lik kulaklık ile oyunda ses kartı olmadan ses kasılır mı bilmiyorum. Jack girişli bir kulaklık alırsam, alacağım 2. şey ucuz ama iyi bir ses kartı olur.

Dostum kulaklık 20-30TL falan asıl fiyatı. Trendyol komisyon koyuyor adam kâr koyuyor 100TL ediyor işte. Zaten çoğu ürün bu şekilde.

Yukarı