Sharkoon RUSH-ER30 vs Redragon Scylla H901

Bütçe
200

meta66

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
RUSH-ER30'un stokları yeni mi geldi? Dün baktığım kadarıyla en ucuz 250 liraya satılıyordu. İkisi de forumda çokça önerilen kulaklıklar, hangisini seçerseniz seçin pişman olmazsınız büyük ihtimalle.

RUSH-ER30'un stokları yeni mi geldi? Dün baktığım kadarıyla en ucuz 250 liraya satılıyordu. İkisi de forumda çokça önerilen kulaklıklar, hangisini seçerseniz seçin pişman olmazsınız büyük ihtimalle.
Rush ER30'un stokları her zaman vardı. Normalde 250 TL'ye satılıyordu fakat Zonebilişim her zaman yaptığı gibi yine çok ucuza satıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık.

Merhaba, bugün bu iki kulaklıktan birini almayı düşünüyorum fakat hangisi daha rahat ve daha iyi bilemiyorum. Redragon Scylla bana daha rahat göründü fakat foruma da yazayım dedim. İki kulaklıktan hangisi tercih edilmeli?
Sharkoon RUSH-ER30: Sharkoon RUSH-ER30 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Redragon Scylla H901: Redragon Scylla Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sharkoon zonebilişim'in kendi sitesinde 169 tl den satılıyor. Ek olarak hepsiburada ilk siparişe 50 tl indirim veriyor. Bilginiz olsun. Sharkoon u hepsiburadadan satın aldım ama henüz teslim almadım yorum yapamayacağım.
1 haftadır takipteyim rush er30 stoğu vardı hocam.

Sharkoon zonebilişim'in kendi sitesinde 169 tl den satılıyor. Ek olarak hepsiburada ilk siparişe 50 tl indirim veriyor. Bilginiz olsun. Sharkoon u hepsiburadadan satın aldım ama henüz teslim almadım yorum yapamayacağım.

1 haftadır takipteyim rush er30 stoğu vardı hocam.
Rush ER30'un stokları her zaman vardı. Normalde 250 TL'ye satılıyordu fakat Zonebilişim her zaman yaptığı gibi yine çok ucuza satıyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık.
Stok derken onu kast etmemiştim aslında, satın alınabiliyordu fakat sayısı az olduğu için pahalıydı sanırım, şu an SGH-30 da o durumda, stok sıkıntısı olduğu için fazla fiyattan satıyorlar. Bir anda 450 liraya fırladı fiyatı normali 300'ken.

Geri
Yukarı