Elektronik Sharkoon RUSH ER40 349 TL!

İyi akşamlar kulaklığı ben de aldım fakat eski kulaklığıma göre (Rampage RM-K27) VALORANT'da sesleri hiç anlamıyorum yön vs. kendi takımımın sesleri ile rakibin sesleri birbirine giriyor, sesler net gelmiyor sanki böyle bir filtreden geliyormuş gibi nasıl çözerim ekolayzır ayarları nedir?
Problemi tam anlayamadım, sanal 7.1 açıp dener misiniz bir de? Ben ses kasma konusunda bir sıkıntı yaşamıyorum, hatta bugün FPS oyunu oynayıp rahat bir şekilde ses kastım. Kulaklık değiştirdiğiniz için seslerin biraz farklı gelmesi normal, belki alışamadığınız için böyle hissetmişsinizdir. SGH-30'dan geçtiğimde bende birkaç gün tam alışamadım ancak şu an bir problem yaşamıyorum

Sitede niye çoğu şey yok mesela gamepad.
Onlara sormak lazım :D

İyi günler ben bu kulaklık ile Gamenote H2002D arasında kaldım. Fakat onun yorumları daha iyi gibi geldi sizce sorunsuzca gelip kullanabilir miyim ona göre alacağım

İyi günler ben bu kulaklık ile Gamenote H2002D arasında kaldım. Fakat onun yorumları daha iyi gibi geldi sizce sorunsuzca gelip kullanabilir miyim ona göre alacağım
Konudaki yorumları okuyabilirsiniz ER-40 hakkında bilgi sahibi olmak için. Bildiğim kadarıyla 2002D'de ses kartı yok, bence en büyük fark bu iki kulaklık arasında.

Konudaki yorumları okuyabilirsiniz ER-40 hakkında bilgi sahibi olmak için. Bildiğim kadarıyla 2002D'de ses kartı yok, bence en büyük fark bu iki kulaklık arasında.

Fakat bunda da birkaç kişi ses ile ilgili hoşnut değil ayrıca kırılacak gibi diyor o yüzden ikilemdeyim

Fakat bunda da birkaç kişi ses ile ilgili hoşnut değil ayrıca kırılacak gibi diyor o yüzden ikilemdeyim
Kimsenin kulaklığı kırılmadı henüz, en azından öyle bir yorum göremedim. Evet çok sağlam durmuyor fakat kırmak için gerçekten çok ters bir hareket yapmak lazım. Ayrıca ses kalitesi konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum. Sadece 7.1 açıkken yüksek ses seviyelerinde cızırtı gelebiliyor. Onun dışında bir problemi yok.

Kimsenin kulaklığı kırılmadı henüz, en azından öyle bir yorum göremedim. Evet çok sağlam durmuyor fakat kırmak için gerçekten çok ters bir hareket yapmak lazım. Ayrıca ses kalitesi konusunda sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum. Sadece 7.1 açıkken yüksek ses seviyelerinde cızırtı gelebiliyor. Onun dışında bir problemi yok.

Emin iseniz alacağım heba etmek istemem paramı tabii teşekkür ederim herhalde alacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı