Sharkoon SHP Bronze 500W+80 Plus alınır mı?

F/P ürünü. Ben kullanmıştım zamanında RX 590 ile. Hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Bilip bilmeden yorum yapmayalım. Ben bütçesine uygun önerdim.

İç devre kalitesi kötü, korumaları eksik. 12v kanalı 650W yazmasına rağmen 600W. Bilip bilmeden demek ha? :D
+80 olmaması dezavantaj değil mi?
Hepsiburada'ya gidince orada yazıyormuş +80 Bronze teşekkürler tavsiye için.

Evet 80+ Bronze, indirimde yararlanman güzel olur. Hayırlı olsun alacaksan.

Fark ettiysen RTX sistem toplamıyor. Bütçe belli. Bütçe yüksek olsa Corsair'ler CM'ler havada uçuşur ama bütçe :D

RTX sistemle alakası yok bunun, GTX 1660 Super'li bir şey toplasa veya alsa bile önermem.

Bütçe belli evet, Pylon belli. Bütçe yüksek olsa Corsair değil yine XPG Core Reactor veya EVGA Supernova GT falan öneririm.

RTX sistemle alakası yok bunun, GTX 1660 Super'li bir şey toplasa veya alsa bile önermem.

Bütçe belli evet, Pylon belli. Bütçe yüksek olsa Corsair değil yine XPG Core Reactor veya EVGA Supernova GT falan öneririm.
Parayıda sen vericeksen öner tabiki.Hatta gold pluslardan da önerebilirsin :D

F/P ürünü. Ben kullanmıştım zamanında RX 590 ile. Hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Bilip bilmeden yorum yapmayalım. Ben bütçesine uygun önerdim.

Aynen tamam sensin... En iyi sen bilirsin... Arkadaş şu durumu bir ülkemizdeki insanlara anlatamadık. Nasıl bir kafanız var? Ürün sende sorun çıkarmadı diye en iyisi mi oluyor? Şunu anlayana kadar foruma yazma. İnsanları daha fazla kanser etme...

F/P ürünü. Ben kullanmıştım zamanında RX 590 ile.Hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Bilip bilmeden yorum yapmayalım. Ben bütçesine uygun önerdim.
Sıkıntı çıkarıp çıkarmamasını bir kenara bırak, sen kötü olduğunu bile bile bir ürün alır mısın? 2012 üretimi Corsair VS serisi güç kaynaklarıyla tamamen aynı iç yapıya sahip ve korumaları eksik. Tabii ki düşük sistemlere alınabilir çok yorulmayacağı için ama aynı fiyata daha iyi bir model varken Sharkoon SHP V2 tercihi mantıksız olur. XPG Pylon modeli testlerde CX-650F, Cooler Master MWE Bronze V2 ile kafa kafaya giden kaliteli bir giriş-orta seviye güç kaynağı.

@Klosie shp savunan boş çarı boş ver, bütçen yetiyorsa direkt olarak Pylon'u al geç. Benimkinden iyi bir PSU'dur, pişman etmez.
Shp'yi gerçek anlamda zorunda kalmadıkça almanı önermem.

:D

Sıkıntı çıkarıp çıkarmamasını bir kenara bırak, sen kötü olduğunu bile bile bir ürün alır mısın? 2012 üretimi Corsair VS serisi güç kaynaklarıyla tamamen aynı iç yapıya sahip ve korumaları eksik. Tabii ki düşük sistemlere alınabilir çok yorulmayacağı için ama aynı fiyata daha iyi bir model varken Sharkoon SHP V2 tercihi mantıksız olur. XPG Pylon modeli testlerde CX-650F, Cooler Master MWE Bronze V2 ile kafa kafaya giden kaliteli bir giriş-orta seviye güç kaynağı.

Alo adamın bütçesi yok alo. Ben ürüne en iyisi mi diyorum? Ben aldığım zamanlarda 290 TL'ye aldım. Bu fiyata o zaman bundan iyisi yoktu. Bu PSU çok rahat şu anki sistemini RTX 2070'e kadar besler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Alo adamın bütçesi yok alo. Ben ürüne en iyisi mi diyorum? Ben aldığım zamanlarda 290 TL'ye aldım. Bu fiyata o zaman bundan iyisi yoktu. Bu PSU çok rahat şu anki sistemini RTX 2070'e kadar besler.

250 TL'ye daha iyisi vardı😀 En azından 10 yıllık kronik sorunlu iç yapıyı kullanmıyor...

Alo adamın bütçesi yok alo. Ben ürüne en iyisi mi diyorum. Ben aldığım zamanlarda 290 TL'ye aldım. Bu fiyata o zaman bundan iyisi yoktu. Bu PSU çok rahat şuan ki sistemini RTX 2070'e kadar besler.
İkisi neredeyse aynı para zaten dostum dalga mı geçiyorsun? Pylon'a parası yetmiyorsa SHP 650 V2'ye de yetmez zaten. Ben de ürüne en iyisi diyorsun demiyorum zaten sürekli aynı mesajı önümüze koymana gerek yok. Ayrıca senin 290'a almış olmanın da bir önemi yok çünkü konu sahibi almak istese 550'ye alacak. Tabii sen konu sahibine 290'a satıyorsan o başka :) Ayrıca RTX 2070'e kadar bu güç kaynağıyla kullanmak zenginlik belirtisi, parayı çöpe atacak kadar hem de.
1642341892737.png

1642341903705.png

Geri
Yukarı