Sharkoon SHP650 V2 R7 5800X sisteme yeter mi?

İade talebi oluşturdum. FSP 500W satın alacağım bütçem ona yetiyor ileride 750 veya 850W yükseltmesi yapabilirim.

Sizce iade alırlar mı? hepsiburada üzerinden satın almıştım Kutu garanti belgesi duruyor 3-4 günlük.

Yeter yetmesine de bu kadar üst düzey sisteme emanet eder miydim, bilmiyorum. Güç kaynağı sıkıntılı değil ancak VS 2012 iç yapısını kullanıyor ki rezalet, bozulacağı anlamına gelmiyor ancak uzun vadede başınıza iş çıkarabilir. Uzatma kablosu kullanmanda sakınca yok.
FSP 500W satın alacağım bütçem ona yetiyor.
Modeli yazmamışsınız ancak AHBC veya Hyper K düşünüyorsanız pek farkı olmayacak. Şu an kullanın bununla, kartı yükseltirken ileride iyi bir PSU ile değişim yaparsınız. Alacağınız PSU da iyi değil, APU sistemlerde bütçeyi düşük tutma amaçlı olsa neyse de...

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. iade talebi oluşturdum.

https://www.hepsiburada.com/fsp-fsp500-60ahbc-500w-pfc-aktif-power-supply-p-HBV000001LTTY

Bundan alacağım
Yeter yetmesine de bu kadar üst düzey sisteme emanet eder miydim, bilmiyorum. Güç kaynağı sıkıntılı değil ancak VS 2012 iç yapısını kullanıyor ki rezalet, bozulacağı anlamına gelmiyor ancak uzun vadede başınıza iş çıkarabilir. Uzatma kablosu kullanmanda sakınca yok.

Modeli yazmamışsınız ancak AHBC veya Hyper K düşünüyorsanız pek farkı olmayacak. Şu an kullanın bununla, kartı yükseltirken ileride iyi bir PSU ile değişim yaparsınız. Alacağınız PSU da iyi değil, APU sistemlerde bütçeyi düşük tutma amaçlı olsa neyse de...

Şuan sistemin yanma gibi bir durumu var mı? bana parçaların bozulabilir dedikleri için iade edip FSP ye geçmek istiyorum.

Şu an sistemin yanma gibi bir durumu var mı? Bana parçaların bozulabilir dedikleri için iade edip FSP'ye geçmek istiyorum.
Almak istediğin güç kaynağı da iyi değil ki, net bozulur diyemez kimse ancak elektrik stabilse problem olacağını sanmam. Alacağın güç kaynağı da sistemini bozabilir, bu iş kumar gibi biraz. Sağlam bir PSU almadıktan sonra ihtimaller arasında çalışır sistemin. Bence şu anlık bununla idare et, sonrasında minimum CV650 alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı