Sharkoon Skiller SGH-30 ses patlaması

kapo

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Sharkoon SGH-30 modeli bugün elime geçti ve deneyimlediğim kadarıyla sesi çok kısık, basları verirken ses patlıyor ve kulaklığı son sese yakın bir düzeye getirmediğiniz sürece hiçbir ayrıntıyı duymuyorsunuz. 7.1'i aktif ettiğimde seste çok fazla bozulma oluyor. Bu tarz sorunlarla karşılaşan var mı? Elimdeki ürün hatalı olabilir mi? Ayrıca @Yunus Emre Gürbüz hocam siz oldukça memnunsunuz takip ettiğim kadarıyla, bu tarz sorunlar (7.1 aktifken bozulma ve ses düzey düşüklüğü gibi) sizde mevcut muydu?

Merhaba arkadaşlar, Sharkoon SGH-30 modeli bugün elime geçti ve deneyimlediğim kadarıyla sesi çok kısık, basları verirken ses patlıyor ve kulaklığı son sese yakın bir düzeye getirmediğiniz sürece hiçbir ayrıntıyı duymuyorsunuz. 7.1'i aktif ettiğimde seste çok fazla bozulma oluyor. Bu tarz sorunlarla karşılaşan var mı? Elimdeki ürün hatalı olabilir mi? Ayrıca @Yunus Emre Gürbüz hocam siz oldukça memnunsunuz takip ettiğim kadarıyla, bu tarz sorunlar (7.1 aktifken bozulma ve ses düzey düşüklüğü gibi) sizde mevcut muydu?
Ben öyle bir sorun yaşamadım, başka bir bilgisayara takıp dener misiniz? Hatalı ürün gelmiş de olabilir, ben genel ses seviyesini %65'te tutuyorum, Youtube videolarını falan da %30-40 seviyelerinde izliyorum, ses seviyesi gayet yeterli geliyor bana. Hiçbir ayrıntıyı duymuyorsunuz derken neyi kastediyorsunuz tam olarak? 7.1 de aksine bozulma değil de sesi farklı bir şekilde duymanız gerekiyor, 7.1 açıkken enstrümanların karakteristik özellikleri daha fark edilebilir hale geliyor bana kalırsa.

Öncelikle hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim.Ayrıntıdan kastım şu, ses seviyesini azalttıkça örneğin müzik dinlerken sadece vokali ve belirgin enstrümanları duyuruyor bu problem değil desek bile 7.1 açtığımda patlak hoparlor sesi alıyorum bildiğiniz.Ayrıca kullandığınız ses düzeyi gayet düşük zaten bu tarz kulaklıklarda full ses kullanamıyor olmamız gerekiyor.Ürün anladığım kadarıyla hatalı, ilginiz için çok teşekkür ederim.

Öncelikle hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim.Ayrıntıdan kastım şu, ses seviyesini azalttıkça örneğin müzik dinlerken sadece vokali ve belirgin enstrümanları duyuruyor bu problem değil desek bile 7.1 açtığımda patlak hoparlor sesi alıyorum bildiğiniz.Ayrıca kullandığınız ses düzeyi gayet düşük zaten bu tarz kulaklıklarda full ses kullanamıyor olmamız gerekiyor.Ürün anladığım kadarıyla hatalı, ilginiz için çok teşekkür ederim.
Bütün sesleri sonuna kadar açtığımda çeşitli sesler cızırtılı gelebiliyor ama sırf denemek için son sese aldım ve sesi o kadar yükseltince doğal olarak çok rahatsız oluyorsun, bana da ürün hatalı geldi gibi fakat tam olarak anlayabilmem için kulaklığınızı kullanmam lazım o da mümkün değil maalesef. Patlak hoparlörden kastınız sanırım çok cızırtı gelmesi, sesi bozuk vermesi, eğer öyleyse böyle bir sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim.

Geri
Yukarı