Sharkoon Skiller SGH30 7.1 240₺!

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader

@Yunus Emre Gürbüz'ün yaptığı Sharkoon SKILLER SGH-30 Oyuncu kulaklığı incelemesi

Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun fiyatına göre gayet iyi ve kaliteli bir üründür. Uygun fiyatlı kulaklık arayan arkadaşlara duyurulur.

7.1 anlamında pek başarılı diyemem ancak fiyatına göre iyi bir ses deneyimi sunan bir kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Komik olan beğenmemeniz değil de aynı şeyi 4 kere yazmanız bu arada.

Görünüşünü hiç sevmiyorum bu kulaklığın, Tronsmart Sono daha mantıklı geliyor bana.

@DarKSaGaa 4 kere yazmana gerek yoktu. (Güldüğüm şey 4 kere yazman)

Kulaklık fiyatına göre gayet iyi ve kaliteli. Diğer modeli bu fiyata olsa daha iyi olurdu ama bu indirimde yapacak bir şey yok.

@Ardaaa11 bence de sono daha güzel ama illaki 7.1 isteyen adama mecburen bu var. :D

Komik olan beğenmemeniz değil de aynı şeyi 4 kere yazmanız bu arada.

Görünüşünü hiç sevmiyorum bu kulaklığın, Tronsmart Sono daha mantıklı geliyor bana.
Aynı şeyi 4 kere yazmadım Spam'a düştü.
Bunun komik bir yanı yok.

Bilinçli yapılan birşey değil.

@Yunus Emre Gürbüz'ün yaptığı Sharkoon SKILLER SGH-30 Oyuncu kulaklığı incelemesi

Alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun fiyatına göre gayet iyi ve kaliteli bir üründür. Uygun fiyatlı kulaklık arayan arkadaşlara duyurulur.

7.1 anlamında pek başarılı diyemem ancak fiyatına göre iyi bir ses deneyimi sunan bir kulaklık.
Fiyatı gerçekten çok iyi bir seviyeye düşmüş, kafada güzel durup durmadığı tartışılır ama ben ne kötü ne iyi diyebilirim o konuda, zaten kafada nasıl durduğunu pek de önemsemiyorum, kulaklığın henüz bir sıkıntısını görmedim, alacak arkadaşlara öneririm, bu fiyata düştüğünü daha önce hiç görmemiştim, en ucuz da 300 liraya görmüştüm şu ana kadar. Sanıyorum ki firma görünüşünden çok sağlamlığı üzerinde durmuş ki bazı arkadaşlar görünüşünü pek beğenmemiş, ben şahsen görünüşünün iyi olmasından ziyade sağlam olmasını tercih ederim. Ürüne zaten normalde 300 lira ödüyoruz, her şeyinin dört dörtlük olması beklenemez fakat çok iyi bir tercih olduğunu söyleyebilirim. Sorusu olan varsa sorabilir, elimden geldiğince iyi cevaplarım. Mikrofon kalitesi olarak bu fiyat bandındaki kulaklıklar arasında çok başarılı bir yerde olduğunu da söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı