Sharkoon TG4 RGB hava akışı kötü mü?

cahitunal

Decapat
Daha fazla  
1660s ve i3 10100 ile bu kasayı aldım. Hangi yorumu okuduysam hava akışı çok kötü çok ısınıyor diyor, PC daha gelmedi ne yapabilirim kasayı düzeltmek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın resmini gördüğüm kadarıyla önü tamamen cam. Önden hava alabilmesi için yanlarda sadece şerit şeklinde hava kanalları var. Hava akışı gerçekten az olur. Buna benzer bir kasa kullandığım için söylüyorum kasam çok ısınıyordu. Önü tamamen mesh olan bir kasa almanı tercih ederim.

Öne 3 tane fan takmak yeterlidir. Mümkünse siparişi iptal edin.
Anlamadım ön derken
Kasanın resmini gördüğüm kadarıyla önü tamamen cam. Önden hava alabilmesi için yanlarda sadece şerit şeklinde hava kanalları var. Hava akışı gerçekten az olur. Buna benzer bir kasa kullandığım için söylüyorum kasam çok ısınıyordu. Önü tamamen mesh olan bir kasa almanı tercih ederim.
Ben bunu şimdi satamam galiba modifiye etme imkanım yok mu?

Ön panel işte. Kasanın ön tarafına üçlü fan seti alın.
Kasa zaten önünde üçlü fan ile geliyor.
Anlamadım ön derken

Ben bunu şimdi satamam galiba modifiye etme imkanım yok mu?
Modifiye edebilirsin tabi ama o konular hakkında hiç bir fikrim olmadığından dolayı nasıl yapılacağı konusunda bilgi veremem. Ön tarafta ki camı çıkarıp toz filtresi takarsın daha iyi hava almasını sağlayabilirsin. Bir kasa önerecek olsaydım kesinlikle AeroCool One Frost kasasını önerirdim.
Not: En kötü ihtimalle kasa geldiği gibi iade edip sana söylediğim kasayı alabilirsin.

Ben LIT-100 ile karıştırmışım, kusura bakmayın. :(

2 tane fan alıp üste takabilirsin de kasanın önü cam diye hava akışının çok kötü olduğunu düşünmüyorum.
Doğrudur lakin 2 kasa topladım kendime ve bu konuları bayağı bir araştırmıştım. Önden hava alması kasanın içinde ki hava sirkülasyonu için çok çok daha faydalı oluyor. Önü tamamen cam olan bir kasa kesinlikle çok ısınacak diye bir durum yok. Öndeki fanları içeriye soğuk hava veriyor ama bileşenler çok fazla ısındıkları zaman içerideki sıcak havayı döndürmekten başka bir işe yaramıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı