Sharkoon TG5 Pro ve Corsair H115 Elite Capellix uyumu

Yani ben bu modeli hem Corsair ekosistemimi güçlendirmek hem de ana kartıma veya rgb hub'ıma ekstra bir Corsair Hub almaya gerek kalmadan bağlayabildiğim için tercih ettim. Bence senin de işini görecektir. Kronik problemleri olan bir çok marka ile karşılaştım. Ben birebir kullanıcısı olduğum için pompa sesi çok azıcık ve rahatsız etmediğini söyleyebilirim. Kasa masada yanı başımda. Sıvı soğutma takıp ses çıkmıyor diyen yalan söyler. Alışılacak düzeyde. Başka bir çok markayı öneriyorlar yani mesela Silverstone var. Performansı çok iyi diyorlar. Ama dediğim gibi biraz süsünü de ön planda tutmak istedim.

Atsam da kefil olamam ki. Amazon Prime'dan aldığın sürece eğer bir zarar vermezsen ambalaj ve ürüne, değişimini veya iadesini yapabilirsin diye biliyorum. BU konuda çok yardımcı ve anlayışlı bir yapıları var. Kasan her şekilde serinler zaten. Çünkü sıcaklığın ardık işlemcide değil radyatörde birikecek. E onu da egzoz fanları ile dışarı atacaksın zaten. Kasanda sadece ekran kartı ve ana kart sıcaklıkların olacak. O da rahatlıkla dışa

Atsam da kefil olamam ki. Amazon Prime'dan aldığın sürece eğer bir zarar vermezsen ambalaj ve ürüne, değişimini veya iadesini yapabilirsin diye biliyorum. BU konuda çok yardımcı ve anlayışlı bir yapıları var. Kasan her şekilde serinler zaten. Çünkü sıcaklığın ardık işlemcide değil radyatörde birikecek. E onu da egzoz fanları ile dışarı atacaksın zaten. Kasanda sadece ekran kartı ve ana kart sıcaklıkların olacak. O da rahatlıkla dışarı atılacaktır.
Önerdiğiniz var mıdır arkadaşlarınız kullandığı falan veya önerilen bir sıvı soğutma olur

Son yolladığımızn fan devirleri falan çok ötesinde benim aldığımın. Ama dediğim gibi Corsair Controller lazım bunun için de rgb ve fan ayarlarını yapabilmek için. Ben öyle hatırlıyorum yani.

Son yolladığımızn fan devirleri falan çok ötesinde benim aldığımın. Ama dediğim gibi Corsair Controller lazım bunun için de RGB ve fan ayarlarını yapabilmek için. Ben öyle hatırlıyorum yani.

Hangisini almalıyım sizce öyle çok ayarlarıyla oynamayacağım zaten kasamı güzel soğutsun RGB'si olsun yeter benim için bir de sorun çıkartmasın ileride en korktuğum bu.

Son yolladığımın içinden Commander Core çıkıyormuş, kontrolcü. Son yolladığımı alman daha iyi soğuta verir. Sadece beyazı kalmış ama. Sen bence bir internette yorumları da incele. Amazon'da hayli çok incelemesi var zaten.

Yani ben bu modeli hem Corsair ekosistemimi güçlendirmek hem de ana kartıma veya rgb hub'ıma ekstra bir Corsair Hub almaya gerek kalmadan bağlayabildiğim için tercih ettim. Bence senin de işini görecektir. Kronik problemleri olan bir çok marka ile karşılaştım. Ben birebir kullanıcısı olduğum için pompa sesi çok azıcık ve rahatsız etmediğini söyleyebilirim. Kasa masada yanı başımda. Sıvı soğutma takıp ses çıkmıyor diyen yalan söyler. Alışılacak düzeyde. Başka bir çok markayı öneriyorlar yani mesela Silverstone var. Performansı çok iyi diyorlar. Ama dediğim gibi biraz süsünü de ön planda tutmak istedim.

PF240 iyidir fakat lian li galahad alabiliyorsa cok daha iyi olur.
Tamamdır teşekkür ederim son olarak bunu tavsiye edenleride gördüm Lian Li Galahad AIO 240 Black 240mm RGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu - incehesap.com nasıl sizce bu.
1700 tl'ye alabilecegin en iyilerinden. Belkide en iyisi.

Son düzenleme:
Lian Li Galahad AIO 240 Black 240mm RGB Siyah İşlemci Sıvı Soğutucu - incehesap.com incelemelerine bakmıştım fakat bulamamıştım siz kullanıyor musunuz sıcaklık değerleri falan nasıldır
Surada detayli incelemesi var bakabilirsin:
TP'de de bir inceleme vardi da bulamadim.

Geri
Yukarı