Sharkoon wpm Gold Zero 750W 80+ Gold nasıl?

Tamam da bu markanin en alt urunlerinden birisi belki de en alt modeli. Buna bakip marka hakkinda nasil komple bir degerlendirme yapiyorsunuz ki? SilenStorm modeli de tas gibidir ona bakilirsa.
Haklısınız ancak yüksek modellerinde de yanma durumu var hocam. (Bobin yanması)

Hocam o fiyata en iyi psu sanırsam bu. 6 adet koruması bulunuyor kötü diyen hiç görmedim. Bütçeyi çok az aşıyor. 790TL
Yalnız bu PSU'lara da zam gelmiş geçen hafta neredeyse 200 TL daha ucuzdu.

Neden çoğu kişi bu PSU'nun korumalarının eksik olduğunu söylememiş? Hazır sistemden ucuza geliyorsa kullanılır ancak, sıfır parası verilmez.

Sharkoon markasını önermiyorum. Kendisi Rampage'den 1-2 tık daha iyi. Bkz: Sharkoon shp650 v2
Ne kadar boş bir yorum. Firmanın en uygun fiyatlı ürünlerinden bahsedeceksek Corsair, Gigabyte, Aerocool bütün bu firmalar Rampage 1-2 tık üstü o zaman. Ayrıca Sharkoon SHP650 V2 kullanıyorum uzun süredir 199TL'ye aldım ben bu güç kaynağını var mı bu fiyata bu kaliteyi sunabilecek marka?

Ne kadar boş bir yorum. Firmanın en uygun fiyatlı ürünlerinden bahsedeceksek Corsair, Gigabyte, Aerocool bütün bu firmalar Rampage 1-2 tık üstü o zaman. Ayrıca Sharkoon SHP650 V2 kullanıyorum uzun süredir 199TL'ye aldım ben bu güç kaynağını var mı bu fiyata bu kaliteyi sunabilecek marka?
199TL'ye aldığın PSU'nun içini aç da bak o zaman.
Ek olarak şunu da belirteyim iç yapısına bak sonra git 2010 senelerinden kalma PSU'ya bak aynı değilse elimdeki sistemi sana vereceğim dostum. Yanlış bilgiyse raporla geç. VX Plus bile bu PSU'dan iyi.

Son düzenleme:
Ben geçen sene sistem toplarken bu markayı çok fena eleştirdi buradakiler ve diğer forumlarda, kendim araştırdım, Alman üretimi düzgün bir marka, şu an sorunsuz kullanıyorum, aynı şeyi intenso markası için de yapıyorlar ve o marka da gayet iyi bana göre.

199TL'ye aldığın PSU'nun içini aç da bak o zaman.

Ek olarak şunu da belirteyim iç yapısına bak sonra git 2010 senelerinden kalma PSU'ya bak aynı değilse elimdeki sistemi sana vereceğim dostum. Yanlış bilgiyse raporla geç. VX Plus bile bu PSU'dan iyi.
Adamlar o zamanın kuru ile 20$ PSU satıyor sen hala güç kaynağının iç yapısından bahsediyorsun. 2010 senesinden kalsa ne olur kalmasa ne olur? 200 TL'ye PSU alan insan gidip 3090 Ti beslemeyecek üst seviye sistem toplamayacak zaten herkes ister konsistör kalitesi en üst düzey olsun korumaları tam olsun modüler olsun. Güç kaynağı noktasında forumda acayip derecede bilgi kirliliği var insanlar 5 bin TL'ye toplanacak kasaya 1300 TL'ye PSU öneriyor. Sharkoon kötü marka demen için markayla sıkıntı yaşayan çok insanın olması lazım. İnsanlar güç kaynağından memnun mu? Memnun. Kasalarından memnun mu? Memnun. Kulaklığını kullanıyorum ondan da memnunum. Varsa elinizde o bütçelerde daha iyi veya kaliteli ürünler önereceksiniz o zaman. Firma kötü deyip geçmekle olmuyor.

Adamlar o zamanın kuru ile 20$ PSU satıyor sen hala güç kaynağının iç yapısından bahsediyorsun. 2010 senesinden kalsa ne olur kalmasa ne olur? 200 TL'ye PSU alan insan gidip 3090 Ti beslemeyecek üst seviye sistem toplamayacak zaten herkes ister konsistör kalitesi en üst düzey olsun korumaları tam olsun modüler olsun. Güç kaynağı noktasında forumda acayip derecede bilgi kirliliği var insanlar 5 bin TL'ye toplanacak kasaya 1300 TL'ye PSU öneriyor. Sharkoon kötü marka demen için markayla sıkıntı yaşayan çok insanın olması lazım. İnsanlar güç kaynağından memnun mu? Memnun. Kasalarından memnun mu? Memnun. Kulaklığını kullanıyorum ondan da memnunum. Varsa elinizde o bütçelerde daha iyi veya kaliteli ürünler önereceksiniz o zaman. Firma kötü deyip geçmekle olmuyor.
Öneriyoruz zaten. Aynı bütçede daha iyi PSU var. Korumaları tam falan değil PSU'nun. (Olan korumaların da kendine hayrı yok.) Kendim kullanmış biri olarak söylüyorum hala anlamak istemiyorsunuz. Sharkoon çevre ürünlerini gayet güzel yapıyor, ama PSU konusunda vasat. Bu bana göre böyle size göre nasıl bilemem tartışmanın lüzumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı