She-Hulk: Attorney at Law Fragmanı Yayınlandı!

Oğuzhan Necip Şahin

Megapat
Süper Moderatör
Makaleler
31
Yer
Arlong Park
Daha fazla  
Meslek
Teknoloji Yazarı
She-Hulk: Avukat at Law fragmanı 18 Mayıs günü Marvel Studios tarafından yayınlandı. Orijinal seri 17 Ağustos'tan itibaren Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendi yorumumu yapıyorum, fragmanı pek iyi bulamadım ve çıktığında filmden kesin bir sahne haber sayfalarına çıkacak, nedeni ise şu olacak She hulk normal Hulk'a göre daha çelimsiz duruyor, bu yüzden feministler sorun çıkartabilir. Marvel bu aralar biraz aksiyondan öte komediye yer vermeye başladı. Çıktığında filmin kötü olmayacağına eminim ama çok iyi de olmayacak kötünün iyisi olur gibi. Filme ne zaman karar verdiler bilmiyorum ama Disney+ için özel yapıldığını düşünüyorum, işin içinde para amacı var ve sıfırdan pek bir şey yazılmayacaktır sebebi ise elinde olan filmler için daha uzun hikaye yazabilmek. Umarım eleştiride yanlış yapmamışımdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine bir komedi şelalesi. Marvel artık bunların önüne boş ekran koysak yine de izlerler kafasıyla içerik üretiyor. Infinity War zamanları çok güzeldi, sonrası hüsran.

Yeni konular

Geri
Yukarı