Sherlock Holmes Kitap Serisi Önerisi

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Sherlock Holmes sevgisi nereden geldi hiç bilmiyorum. :) Ama içimden bi' yakınlık derecesi ve okuma hevesi geldi. Bana baştan veya güzel tavsiye edebileceğiniz kitaplarının ismini yazar mısınız? Ben araştırdım ama çok karmaşık bi' hal aldı. @Berke Kan Önerinizi almak isterim.

Arkadaslar hepinize çok teşekürler. Sayfa sayısını dert etmem uzun olsun kısa olsun farketmez. Zaten Sherlock Holmes kitapları sürekliyici okudum mu bırakamam gibi geliyor. Ben bunu İzmir - Bornova 'da ki kütüphanede bulabilir miyim? Pek fazla büyük değil ama vardır belki. Bir de sizin önermiş olduğunuz sitelerden de kitapları alabilme şansım var mı? Kusura bakmayın telefondayım.

5 kitabın içinde toplam 56 tane hikaye var. Genelde hikayelerin konuları birbirinden bağımsızdır. Hangi sırayla okuduğun çok farketmez. Sitede yazan sıraya göre okuyabilirsin.

Hikaye mi? Yok kalsın. Konuyu saptırınca kitabın bi' anlamı kalmaz. O zaman ben sizin önermiş olsuğunuz Ayaklı Suç Takvimi adlı kitabı alayım. Eminsiniz değil mi? İçinde hikaye falan olmasın. Bir kitap 1 olayı anlatsın. 1 'den fazla olayı değil.

Ayaklı Suç kitabını ben okudum başka bir yayının kitabıydı ama tek bir konusu vardı. Bir Kimlik Vakası kitabında ise aynı kitaptan vardı bende ondan eminim, tek bir konu hakkında.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı