Shoesduragi Pişmanlıktır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tripmaker

Kilopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçılık ve Videografi
Shoesduragi adlı Instagram sayfasından bir ay önce iki çift ayakkabı sipariş ettik kardeşim ile beraber. Ayakkabıları düğünde giymek için almıştık fakat düğün biteli günler oldu. Ayakkabı tam 15 gün sonra geldi.

Sanırsın Çin'den geliyor. Neyse kapıda ödeme olduğu için ayakkabıları alıp ücretini kapıda ödedik. Kutuyu açtığımda şok oldum. Çok basit iki ayakkabı göndermişler üstelik numaraları bile yanlış. Daha sonra ayakkabıları verdikleri adrese değişim için aynı gün geri gönderdim. 20 gün geçti hala gelen giden bir şey yok.

Sayfa sahibi siparişi vermeden önce düzgün bir şekilde konuşup, hızlı cevaplar verirken ücreti aldıktan sonra mesajlara cevap vermemeye, aramaları da açmamaya başladı. Esnaflık dediğimiz olay herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yapamıyorsanız insanların sinirleri ile oynayıp vakitlerini almayın.
ss2-1564943587.jpg

Instagram, alışveriş.

Bu tür yerlerde bir dayanağın yok. Geçmiş olsun. Bende Instagram'dan sipariş vermek istedim ama çöpe atacak param yok. %99'u böyle. %1'i ancak belki adam akıllı iş yapıyordur.

Öncelikle geçmiş olsun. Maalesef Instagram üzerinde bu ve bunun gibi olaylar çok fazla yaşanmakta. Papuckonagi adlı sayfadan yakın zamanda 3x alışveriş yaptım. Hem doğru ürün ve numaralar geldi hem de bir ürünün kalıp olarak numarası büyük geldiği için bir numara küçüğü ile değiştirme talep etmiştim o bile sorunsuz şekilde gerçekleşti. Bu sayfadan benim deneyimim böyleydi. Eğer düşünürseniz buradan alışveriş yapabilirsiniz.

Şeffaf kutu diye bir şey var kargonuzu almadan önce açma hakkınız var bence bu konuları okuyunuz.
Hatta açtığınızda istediğiniz şey gelmediyse kuryeye geri verip istemiyorum diye biliyorsunuz.
2. Olarak ayakkabıların fotosunu al sonra senin istediğin hangisi ise onu da al git tüketici mahkemesine başvur. Çok mu zor? Hayır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı