Shopier güvenilir mi?

554130

Decipat
Merhaba hocalarım, ben bir oyunda kazandığım eşyaları artık o oyunu oynamadığım için satmak istiyorum. Aracı bir site ararken karşıma Shopier çıktı, biraz araştırma yaptım ama kesin bir sonuca varamadım. Shopier nedir, Shopier % kaç komisyon keser? Vergiyle falan uğraşır mıyım? Bu soruların cevaplarını verebilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba hocalarım, ben bir oyunda kazandığım eşyaları artık o oyunu oynamadığım için satmak istiyorum. Aracı bir site ararken karşıma Shopier çıktı, biraz araştırma yaptım ama kesin bir sonuca varamadım. Shopier nedir, Shopier % kaç komisyon keser? Vergiyle falan uğraşır mıyım? Bu soruların cevaplarını verebilirseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

İtemsatış kullanmanızı tavsiye ederim daha önce bakiye çektim sıkıntı çıkarmaz canlı desteğe kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

İtemsatış kullanmanızı tavsiye ederim daha önce bakiye çektim sıkıntı çıkarmaz canlı desteğe kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.
Hocam yaşım kendi adıma banka kartı çıkartmak için küçük olduğu için, sattığım ürünün parasını papara ya da ininal'e aktarabilme şansım var mı? Ayriyetten itemsatış sitesinde vergi, komisyon gibi şeyler var mı?

Hocam yaşım kendi adıma banka kartı çıkartmak için küçük olduğu için, sattığım ürünün parasını Papara'ya da Ininal'e aktarabilme şansım var mı? Ayrıyeten İtemsatış sitesinde vergi, komisyon gibi şeyler var mı?

Direk olarak Papara seçeceği var %5 komisyon diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı