Shotgun mikrofon bilgisayarda çalışır mı?

Byperest

Kilopat
Daha fazla  
Hem kısa filmler için hem de Twitch yayınları için bir mikrofon arıyorum da. Rode video micro veya boya mm-1 alacağım. Acaba laptopta çalışır mı diye merak ediyorum. Tecrübe edenler var mı?

Shotgun görünce acaba ördek avı falan mı oynayacaksın sandım :D. Rode video micro mikrofonunda jak girişi var. Laptopunda mikrofon için 3.5 MM jak girişi varsa çalışır tahminimce sıkıntı yaşamazsın.

Shotgun görünce acaba ördek avı falan mı oynayacaksın sandım :D. Rode video micro mikrofonunda jak girişi var. Laptopunda mikrofon için 3.5 MM jak girişi varsa çalışır tahminimce sıkıntı yaşamazsın.

Bazı forumlarda aygıtı görmediğini söylemişti yazarlar. O yüzden kafama takıldı çünkü teknik olarak 3.5mm jack girişine sahip bütün cihazlara takılıyor olması gerekiyor. Belki de onlar becerememişti.

Bazı forumlarda aygıtı görmediğini söylemişti yazarlar. O yüzden kafama takıldı çünkü teknik olarak 3.5mm jack girişine sahip bütün cihazlara takılıyor olması gerekiyor. Belki de onlar becerememişti.
Olabilir aygıtın sürücüsünü doğru yükleyememiş olabilir belki de. Deneyince yazarsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı