Shp 650 alınır mı?

Ya hocam kablolar falan ne bileyim dandik duruyor marka iyi biliyorumda eski modellerinden herhalde.

Görüntüye aldanmayın daha iyi bir model.
350 TL bütçe olursa.

PSU'yu kullanıyorum. Gayet iyi ve sessiz. Herhangi sorun ile de karşılaşmadım. Psu kötü değil. Sadece içerisinde bazı korumaları bulundurmuyor. Asıl önemli olan korumalar içerisinde mevcut. Çok iyi değil ama alınmaz da değil. 250 TL'ye alınır.

Görüntüye aldanmayın daha iyi bir model.
350 TL bütçe olursa.

180 TL var diyorum 249 çıkmaya çalışacağım dıyorum haftada bir 10 20 TL buluyorum çok zor hocam HDD alacağım ıkıncı el bir de 100 TL ondan sonra o yüzden 350 vermem 250 yapabilirim belki 250'ye iyi değil mi o

Bütçeniz varsa daha iyi modeller tercih edilebilir. Aynı PSU bende var. RX570 Ryzen5 2600 sistemim var. 2 yıldır her gün 8-10 saat pc açık diyebilirim. Şu güne kadar bir sorununu görmedim. Fazla ses duymuyorum belki ben rahatsız olmadığım içindir. Güç yetmeme gibi bir sorunun 1050 de olacağını sanmam. PC Hocası youtube kanalında testi vardı 650w veriyordu testinde. Oyunlarda ekran kartım 150-160w elektrik çekiyordu yine sorun olmuyordu. Tabi ki bütçe varsa daha iyi PSU alınır ama bütçe bu kadarsa ben çok sıkıntı görmüyorum.

Ya hocam anladım da şimdi 400 TL falan vermem Corsair aer e falan o kadar para yok daha 180 var 249 zor çıkaracağım çok mu kotu GTX 1050 sistemime takacağım ondakı PSU başka sısteme.

Hocam şimdi kalitesiz bir şey alıp sistemede zarar verebilirsiniz bunun için diyorum.
Bütçeniz 250 TL olarak varsayıyorum.
30 TL daha fazla verebilirseniz:
1 kuruş çıkamam derseniz attığınız PSU'yu alabilirsiniz.

Bütçeniz varsa daha iyi modeller tercih edilebilir. Aynı PSU bende var. RX570 Ryzen 5 2600 sistemim var. 2 yıldır her gün 8-10 saat PC açık diyebilirim. Şu güne kadar bir sorununu görmedim. Fazla ses duymuyorum belki ben rahatsız olmadığım içindir. Güç yetmeme gibi bir sorunun 1050 de olacağını sanmam. PC hocası YouTube kanalında testi vardı 650W veriyordu testinde. Oyunlarda ekran kartım 150-160W elektrik çekiyordu yine sorun olmuyordu. Tabi ki bütçe varsa daha iyi PSU alınır ama bütçe bu kadarsa ben çok sıkıntı görmüyorum.

Hocam bir de bu V2 miş V1 sandım.
@BitikBirİnsanEvladı çok eskı duruyorya o attınız aer ne bileyim kablolar hemen kopucakmış gibi.

O ikinci el bir de 249 çıkarım o sharkon için o kadar kötümü ya şu an elimdeki galiba Thermaltake yanlış yazmış olablirim 350W bir şey 2 fan falan 4 USB takılı yetiyor.
Hocam Aerocool VX Plus alın niye inat ediyorsunuz :D Kendim 600W modelini kullanıyorum gayet güzel bir PSU fiyatına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı