Shp 650 alınır mı?

Adnan31

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba 249 TL gibi fiyatı var alınrı mı yorumlarda bayağı kötü şey yazılmış, kablo kısa olsun ses çıkarıyor yetmiyor gücü falan yazılmı. Ş sıkıntı olur mu bayağı ucuz fiyatı alınrı mı?

Öncelikle merhaba 249 TL gibi fiyatı var alınrı mı yorumlarda bayağı kötü şey yazılmış, kablo kısa olsun ses çıkarıyor yetmiyor gücü falan yazılmı. Ş sıkıntı olur mu bayağı ucuz fiyatı alınrı mı?
Ürünü ben de alacaktım ama herhangi bir öneri vb. almadım tamamen kötü yorumlarla doluydu foruma da açtım konu bunun hakkında, markası ve kalitesi o kadar iyi olmadığını söyleyenler vb. vardı corsair CV550 aldım gayet memnunum çok sessiz, kabloları yeni nesil bileşenlere çok rahat yeter ve oldukça iyi gözüküyolar. 6 SATA kablosu var diye hatırlıyorum kesinlikle corsair öneririm.

Hocam o fiyata daha iyisi yok ama ben olsaydım kaliteli bir sistemi ona emanet etmezdim PSU'da ucuza kaçmayın.

Ya hocam anladım da şimdi 400 TL falan vermem Corsair aer e falan o kadar para yok daha 180 var 249 zor çıkaracağım çok mu kotu GTX 1050 sistemime takacağım ondakı PSU başka sısteme.
Tamam bunu al o zaman çok daha iyi.

Tamam bunu al o zaman çok daha iyi.

Ya hocam kablolar falan ne bileyim dandik duruyor marka iyi biliyorumda eski modellerinden herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı