SHP650 +80 vs Aerocool 650W

Bütçe
350
Aerocool modeli nedir?
Yüksek ihtimal VX PLUS, Aero White olacağını pek sanmıyorum.

SHP 650 V2 çöp, VX Plus ise harika değil.
Hydro K 500 veya ZM550 al geç.

Sharkoon SHP2'den söz ediyorsanız almanızı önermem. Önemli korumaları eksik ve verimlilik oranı %81. Yani 12V kanalından 533W veriyor olması gerekmekte.

@267345 neden üzgün attınız?

SHP2 12V'dan 600W civarı verebiliyor. Yükte ise 650W'ın 5/4 katı kadar güç çekmesi lazım prizden. Verimliliğin anlamı o.

350TL ile 650W PSU alamazsın. Önceki sayfalarda 500W Hydro k var onu alabilirsin.

350 TL'ye su anda Aerocool VX Plus 650W var Teknobiyotik'te onu ve shP650 var almak isteyene 650W var ama bilgi almak istedim kullanan arkadaşlar vardır diye. O atılana bakacağım.
Peki VX Plus'dan memnun kalan var mı? ekran kartıda alacağım Teknobiyotik'ten birlikte gelsin başka mağaza ile uğraşmakta istemiyorum açıkçası. VX Plus'tan rahatsız olanı pek duymadım.

350 TL'ye su anda Aerocool VX Plus 650W var Teknobiyotik'te onu ve shP650 var almak isteyene 650W var ama bilgi almak istedim kullanan arkadaşlar vardır diye. O atılana bakacağım.
Peki VX Plus'dan memnun kalan var mı? ekran kartıda alacağım Teknobiyotik'ten birlikte gelsin başka mağaza ile uğraşmakta istemiyorum açıkçası. VX Plus'tan rahatsız olanı pek duymadım.
Kendim SHP2 kullanıyorum. İnan hiç memnun değilim. Her an bir sıkıntı çıkaracakmış gibi duruyor. Bir de kaç ay önce 400 TL para vermiştim.

Ya bütçeni arttır, ya da FSP 500W al.

Yeni konular

Geri
Yukarı