Siber güvenlik kurs önerisi

mete48

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Udemy'de birkaç kurs gördüm ama XSS ile ilgili vidolar toplam 20 dakika. Bunların yeterli olacağını sanmıyorum. Yeterli olur mu? Önerebileceğiniz siber güvenlik ve etik hackerlık dersleri var mı?

Udemy kurslari gercekten berbat. Udemy'den alacagin kurs bes para etmez parana yazik olur.

BTK Akademi'deki derslere bakabilirsin, BTK daha faydali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yargılarınızın dayanağı nedir tam olarak?
izleyerek. udemy hesabimda sagdan soldan kuponlarla alarak yaklasik 400 kursum var ve bu kurslarin yarisi siber guvenlik vs. ara sira bos vakitlerde izliyorum. acikcasi hic biri verimli degil. genellikle udemydeki siber guvenlik kurslari tool uzerinden ilerliyor. adam sadece tool anlatiyor, soyle kullanilir boyle kullanilir diye anlatip geciyor. buna bir de siber guvenlik kursu diye milletin bos vaktini ve parasini caliyor. detaya inmeden anlatmiyorsa ve sadece tool uzerinden ilerliyorsa ne anlami kaldi ki kursun? o tool kullanimi internette arastirarak da ogrenilir zor bir sey degil. daha derin kavramlara ve detaylara inmeden anlatmiyorsa ve sadece tool anlatip geciyorsa ne anlami kaliyor o kursun? Yukarida da tavsiye ettim, btk akademi gibi guzel egitimleri olan ve bedava olan boyle yerler varken udemy para vermek garip.

Geri
Yukarı