Siber güvenlikte diploma önemli mi?

Yani hocam 2 yıllık bölüm okusamda kendimi siber güvenlik konusunda geliştirip iş bulabilir miyim?

En iyi üniversitede okusan bile işsizlik ihtimali var. Biraz daha araştırmanı tavsiye ederim. Çok deneyimim olmadığı için yanlış yönlendirmek istemem.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam var eğitim konusunda deneyimli o cevap verse daha iyi olur.
Ayrıca bu konuları buldum:

Anlamadım hocam?

Sayısalda 10-15 bin gibi bir sıralama yapmadığınız için (yoksa neden 2 yıllık isteyesiniz diye düşündüm) çok da kafanıza takmayın diplomayı demek istiyorum.
Maalesef diplomanızın şirketler için bir önemi olmayacak sadece araba sürebildiğinizi belirten ehliyet gibi bu işi yapabilirim anlamına gelecek.

Sayısalda 10-15 bin gibi bir sıralama yapmadığınız için (yoksa neden 2 yıllık isteyesiniz diye düşündüm) çok da kafanıza takmayın diplomayı demek istiyorum.
Maalesef diplomanızın şirketler için bir önemi olmayacak sadece araba sürebildiğinizi belirten ehliyet gibi bu işi yapabilirim anlamına gelecek.

Yani hocam 2 yıllıkta okusam her türlü kendini geliştirirsem her türlü iş bulurum o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı