Sibirya'da tren kazası yaptığımız oyunun adı nedir?

Ozzcan

Decapat
Merhaba. Geçenlerde bir oyun takıldı aklıma. İsmini çıkaramadım ve buraya yazayım dedim. Oyun şöyleydi; karlı bir havada trenin içinde başlıyordu. Daha sonra askerler trene kaza yaptırıyorlar. Ve sağ kalanları öldürmek için arıyorlardı. Bizim de bir sığınağımız vardı. Bir ateş çevresinde oturuyordu karakterler. Hepsini adil bir şekilde hayatta tutmaya çalışıyorduk. Grafikleri çizim gibiydi. Sibirya'da geçiyordu. Karakterlerden bazılarını etrafa eşya ve yiyecek bulmaları için gönderiyorduk. Benim aklıma gelenler bu kadar. Umarım oyunu bulabiliriz.

Oyun o kadar eski bir oyun değil. Birkaç yıl önce çıkmıştı.

Kampımızın görünürlüğünü arttırmaya çalışıyorduk. Gece olunca uyumadan önce herkes birbiriyle samimi oluyordu. Bazen araları açılabiliyordu. Oyunun girişinde sinematik bi sahne vardı. Bu sahnede trende çalışan hizmetli kadın bi askere içki dolduruyordu. Sonra bi adam kitaptan diğer insanlara bir şeyler okuyordu. Etrafındaki insanlar trenin yataklarına uzanmış kitaptan bir şeyler okuyan adamı mutsuz bir şekilde dinliyorlardı. Ya savaşa gidiyorlardı ya da savaştan kaçıyorlardı.

Herkese teşekkürler. Oyunu buldum. İsmi Help Will Come Tomorrow

Geri
Yukarı