Sıcaklık değerlerini ölçmek için program önerisi

BED

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Music Producer / Vocalist / Musician
Merhaba,
Öncelikle MSI'ın Afterburner'ı vs biliyorum. Benim istediğim çok daha Basic, ekranda küçük görseller ya da yazılar olarak gözüken bir sıcaklık ölçen program. Eskiden Windows'ta vardı hatırlarsınız belki, Vista'da olması lazım, masaüstüne saat gibi GPU CPU vs sıcaklık değerleri koyabiliyorduk.

Bunun dışında ayrı olarak oyunlarda kullanmak için halihazırda NVIDIA'nın alt+r komutu var ama orada da sıcaklık yok. Oyun içinde de küçük yazılar halinde ekranın bir köşesinde kullanabileceğim ayrı bir yazılım var ise onu da önerirseniz memnun kalırım. Sanırım oyun içi değerler için mecburen Afterburner kullanacağız ama muadil programları da incelemek isterim.

Hw monitör çoğu parçanın sıcaklığını gösteriyor.

İşlemci için Core Temp GPU için GPU-Z gösteriyor diye hatırlıyorum.

Oyun esnasında görmek için ise MSI Afterburner var.

Seç beğen kullan.

Ama widget olarak yok diye biliyorum.

Hw monitör çoğu parçanın sıcaklığını gösteriyor.

İşlemci için Core Temp GPU için GPU-Z gösteriyor diye hatırlıyorum.

Oyun esnasında görmek için ise MSI Afterburner var.

Seç beğen kullan.

Ama widget olarak yok diye biliyorum.

Hw'de GPU CPU vs varmış benim için yeterli hocam ama işte oyun içi durumda Afterburner lazım, RAM belleğim 8 GB anca yetiyor, o yüzden after gözümü korkutuyor çok RAM yer mi diye. Yemez diyorsanız After'ı kurayım. Hem oyunda hem masaüstünde gösteriyormuş zaten dediğiniz gibi.

NZXT CAM var oyunlarda kullanmıştım ama masaüstünde de gösterme özelliği var mı bir bakmak lazım.

After gibi o da, masaüstünde programın içinden bakıyoruz.

Afterburner benim için biraz daha karmaşık bir program gibi incelediğime göre, sanırım NZXT kullanacağım şimdilik. NZXT yüzeysel bir program diyorlar, bana yeter gibi. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı