Sickleflow 120mm montajı

Dopinder

Femtopat
Daha fazla  
Selam herkese,
Bugün İtopya'dan Cooler Master Sickleflow 120mm beyaz fanlardan aldım bir tane. Elime ulaştı ve kasada egzoz fanı olarak arkaya monte ettim. Ancak anakartta case fan 1 kısmına takmama rağmen RGB ışıklandırmasını çalıştıramadım. Fan gayet düzgün hız ayarlı bir şekilde çalışıyor ancak ışıklandırmasını açamadım. Fandan çıkan 3 başlık var biri üçlü pin biri dörtlü ve diğeri de sanırım diğer Sickleflow ürünleriyle bağlantı çıkışı. Bağlantısı nasıl yapılır normalde direkt dörtlü çıkışı taktığım zaman çalışması gerekmiyor muydu? İndirdiğim Cooler Master'ın Master+ uygulamasında da fanı görmedi. Üründe mi bir hata vardır montajını bilen var mı?

Sistem özelliklerim;
- Kasa Rampage Rampart modeli.
- İşlemci 3600X
- Anakart ASUS TUF Gaming b-450M Pro II.
- Ekran kartı MSI GTX 1660 Gaming X
- 16 GB 3200MHz Kingston HyperX Fury DDR4 RAM.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-17 at 02.04.09 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-17 at 02.04.09 (1).jpeg
    46,7 KB · Görüntüleme: 29
  • WhatsApp Image 2021-04-17 at 02.04.09.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-17 at 02.04.09.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 21
Uçlar bunlar.

Argb olmadan düz bir şekilde açamam mı? Açamazsam piyasadaki ucuz 30 40 liralık kontrolcüler işimi görür mü?
İşine yararlar ancak efektleri ışıklandırması vs kısıtlı olur. Ben 3lü setini almıştım içinden çıkan kendi kontrolcüsüyle kullanıyorum, ona rağmen çok kısıtlı efekt var.

İşine yararlar ancak efektleri ışıklandırması vs kısıtlı olur. Ben 3'lü setini almıştım içinden çıkan kendi kontrolcüsüyle kullanıyorum, ona rağmen çok kısıtlı efekt var.

Nasıl memnun musun? Ben biraz da siyahı bulamadığım için beyazı tercih ettim rengi dışında gözüme batmadı bugün içerisinde.

Nasıl memnun musun? Ben biraz da siyahı bulamadığım için beyazı tercih ettim rengi dışında gözüme batmadı bugün içerisinde.
Yani memnunum, radyatör için kullanıyorum ben 1000 rpm civarında sessiz şekilde kullanıyorum. Ama işte dediğim gibi kendi kontrolcüsü çok vasat 6-7 tane renk arasında dönüyor, efekt olarak da zayıf.

Yeni konular

Geri
Yukarı