macOS Sierra GeForce GT 330M sorunu

20358

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba. Web driverı CUDA'yı ve bootloader ayarlarını denedim ama çözüm bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini ayrıntılı paylaşmalısın. Ancak Laptop cihazın optimus ise GT 330M kullanamazsın.

Donanım.jpeg
Donanım Listesi Umarım Makine için bir fikir verebilir...

Hayır bir fikir vermiyor.
ADIM 1: Donanımı Bilmek / Sosyalde Donanım Uyumluluğu Hakkında Konu Açmak
Eğer Laptop’ unuzun donanımını bilmiyorsanız kesinlikle başarılı bir OS X kurulumu şansınız çok az. Bu yüzden sosyal de cihazına OS X uyumluluğu hakkında konu açarken de bize danıştığınızda size yardımcı olmamızı istiyorsanız donanım bileşenlerini ayrıntılı yazmak en önemli adımdır.
Konu açacağınız zaman donanım bilgilerinizi aşağıdaki gibi paylaşın.
  • Sistem: Üretici / Model + bootloader
  • CPU: Detaylı CPU modeli + Anakart yonga seti
  • Grafik: Bütün grafik aygıtları + Laptop Dahil Ekran Çözünürlüğü

Örnek:

• Sistem: HP ProBook 4540s + bootloader (Clover)
  • CPU: i5-3320m/HM76
  • Grafik: HD4000, 1366x768

Grafik, CPU ve Anakart yonga setini bulmak için CPU-Z kullanın. Yada AIDA 64 kullanabilirsiniz.

Samsung R580 Laptop.
İşlemci : Intel Core i3 2,13 GHz
Ram : 8 GB 1333 MHz DDR3
Ekran : GeForce GT 330M 1024 MB
Bootloader : Clover Dual
Disk : 1 TB
250 GB Win 10 Profesyonel
250 GB Sierra 10.12.0
500 GB Ortak Depo
Webcam
Bluetooth
BIOS
Hyper threading : Disable
AHCI : Enable

Senin El Capitan başarılı kurulum konun var ve El Capitan başarılı kurulum konusu bile açmışsın. Samsung R580 El Capitan kurulumu Ama bunları belirtmeye gerek duymuyorsun. El Capitan nasıl kurduysan Sierra içinde aynı adımları takip et.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı